Top
 

Second hand’ų lobiai. Odinio sijonuko istorija

fullsizerender-1Odinio sijonuko istorija

Tolimaisiais 90-aisiais tolimoje Vokietijoje gyveno juodas odinis sijonukas. Jis buvo labai gražus madingas kokybiškas, o sprendžiant iš jo būklės, jis taip pat buvo labai mylėtas ir daug nešiotas. Tačiau gyvenimas buvo jam negailestingas ir vieną dieną šeimininkė išmetė jį iš savo spintos, mat jis jai pasirodė tapęs nebemadingu!

Sijonukas tapo labai vienišas ir daug verkė. Jis ieškojo naujos šeimininkės kol galiausiai atsidūrė Lobetalio miestelyje, kuriame yra labai labai daug senelių ir invalidų namų, o dauguma ten dirbančių žmonių yra tuos senelius ir invalidus aptarnaujantis personalas. Sijonukas pateko į Dievo užmirštą second hand’ą, kuriame pagrinde gyveno tik bobiški chalatai ir šeip šūdini rūbai. Jie tik ir darė, kad juokėsi iš mūsų sijonuko sakydami: „kam šioje vietoje gali prireikti tokio sijonuko! Chaa chaa chaa!“ fullsizerender-4

Tačiau vieną ankstyvo pavasario dieną į miestelį užsuko geroji stilingoji fėja! Ji išgirdo sijonėlio verksmą ir puolė jo gelbėti! Ji narsiai brovėsi pro baisiuosius chalatus, kol galiausiai dasikapstė iki sijonuko ir išgelbėjo jį! Parduotuvės karalius nepanoro taip paprastai fėjai sijonuko atiduoti ir paprašė 3 Eur išpirkos! Štai tiek buvo įvertinta odinio sijonuko gyvybė!

Kaip ir kiekvienoje geroje pasakoje –  happy end’as! Išgelbėtas sijonukas gyveno ilgai ir laimingai gerosios fėjos spintoje! Jis labai mylėjo savo naują šeimininkę ir garbingai tarnavo jau derėdamas prie kitų jos rubelių.

Na o štai ir keli laimingo jų gyvenimo memontai.

Mano numylėta kepurė ir kaip gi be odinės striukytės! Na o šitiems Mango baltinikams jau apie 10metų ir jie vis dar fantastiški! Dievinu šiuos ilgus batus, kuriuos man padovanojo draugė Tatjana.

img_0951

Tikrų tikriusias šio sezono hit’as tai lengvos palaidinukės, mano atveju su petnešėlėms ir labiau panaši į naktunikus, kurias stileivos derina su maikutėmis ar net megztinukais.

 

 

 

 

 

 

Nors jeigu atvirai, tai čia yra suknelė, kurią nusipirkau vos prieš kelias dienas! Tokias dar tikrai surasite Stradivarius parduotuvėse, jos kaina apie 17 Eur. O maikutės kaina apie 9 Eur.

O šį derinuką aš susapnavau!!! Negalėjau patikėti, kad jis taip gerai atrodys, bet dabar jis tarp mano favoritų. Maikutės kaina išpardavimo metu buvo 3,50 Eur! Akiniai iš Tiger’io, kainavo 5 Lt.

Paskutiniu metu aš aktyviai bandau derinti savo aprangoje, iš pirmo žvilgsnio, nesuderinamus dalykus. Ir kartais gautas rezultatas mane maloniai nustebina.

Kaip jau supratote, mano stilius yra kažkiek rokeriškas ir kažkiek… nežinau koks čia stilius. Jeigu žinote pavadinimą, parašykite man,prašau! Bet man taip patinka! Aš tikiu, kad mano stilius patinka ne visiems bet čia kalta aš, o ne sijonas 😂 Ir bandydama pateisinti sijonuką, keliu porą derinukų, kurie, pagal mane, labiau standartiniai mūsų liaudžiai.

img_1101 img_1063

 

Kolkas tiek, o greitu metu papasakosiu dar vieną, raudono kostiumėlio, istorią.

 

 

Latest comments

Post a comment