Top
 

Douglas makiažo pamoka ir priemonių apžvalga

Įžanga

Moterys, šios dienos straipsnį norėčiau pradėti taip:

„Sveikinu kiekvieną iš mūsų! Turime nerealias galimybes atrodyti dar gražiau!!“ 

img_1339Vien tik šiais metais, tokie pasaulinio lygio kosmetikos gamintojai, kaip Bobby Brown, Urban Decay, NYX, Smashbox ir kt., atkeliavo į Lietuvos rinką! Ir dėl šito negalima nepasidžiaugti. Tampame gražesnės naujovių dėka, madingesnės išlavinus šiuolaikines technikas  ir savarankiškesnės dėl galimybės rinktis. Tačiau tuo pačiu atsiranda pavojus pasiklysti tarp visų šitų naujovių, nemokėti ir bijoti jomis pasinaudoti. Kaip tik aš esu iš tokių žmonių. Nors ir moku pasidažyti, bet iki šios dienos dariau tai labai primityviai ir būtent šiandien supratau, kad grožio industrija yra pažengusi taip toli…, o aš sėdžiu kažkur viduramžiuose.

img_1345Šiuo atvėju grožį aš matau ne tame, kaip pritapšnoti kuo įmanoma daugiau, bet kaip pritapšnoti kuo tvarkingiau, paryškinant bruožus ir paslepiant trūkumus. Patikėkite, pasidažyti gražiai yra tikras mokslas ir kol jis dar neįtrauktas į mokyklinę vyresnių klasių programą, aš papasakosiu apie mano šiandienos grožio pamoką Douglas mokykloje.

Priemonės ir technika

Visų pirma, šiandien turėjau puikią galimybę susipažinti su Smasbox kosmetika, kuri visai neseniai atsirado Lietuvoje, bet jau labai ilgą laiką yra populiari pasaulyje. Smashbox išskirtinumas slypi tame, kad šios kosmetikos gamintojai labai glaudžiai dirba su apšvietimu ir pritaiko priemones bet kokios šviesos sąlygoms. Priemonė, kurios negaliu praleisti:

Smashbox makiažo bazė, kuri bus parinkta pagal jūsų odos tipą: universali, drėkinanti, skirta probleminei odai, o esant paraudimams, koreguojanti odos spalvą ir t.t.  Mano oda linkusi riebaluotis, todėl asmeniškai man, bazė yra viena iš svarbiausių priemonių, kurios parinkimui skiriu didelį dėmesį.

Antra, išmokau kontūruoti veidą ir išsiaiškinau koks būdas man patinka labiausiai! Turiu skystą Sleek firmos kontūravimo rinkinuką, kuris yra geras, tačiau su kuriuo man sunkiai pavykdavo susidraugauti dėl jo įpakavimo( šešelių tipo) . Šiandien išbandžiau Smashbox pieštuko formos kontūrus, kurie man pasirodė žymiai patogesni. Bet skirtingai nei bazę, kontūravimui rinkčiausi pigesnę – Max Factor priemonę ( nuotraukoje jie stovi antrame plane).

Kontūro užfiksavimui naudojome atspalvius iš Douglas make up kontūravimo paletės. Paryškinimui Douglas make up Chic&Shine highlihter’į ir Dior skaistalus.

Akims naudojome Smasbox šešėlius ir blizgius Inglot šešėlius. Tačiau šioje vietoje, asmeniškai sau, atradau Inglot fiksatoriu, kuris neduoda blizgučiams nubirėti!

Trečia, išbandžiau ir užsinorėjau labai patogų, taip sakant 3 in 1, Estèe Lauder antakių pieštuką. Jis susidaro iš pačio pieštuko, šešėlių ir šepetėlio. Viskas viename! O užfiksavimui panaudojome Isadora antakių želę.

img_1410O vat čia prasideda dalis apie progresą grožio srityje! Lancome Grandiose akių apvadas, kurio šepetėlis yra įvairiai sukamas reguliuojamas ir pritaikomas prie, kaip man atrodo, nors ir įmantriausio dažymo būdo. Ir toks pat „nestandartinis“ Lancome Grandiose tušas, kuris iš pradžių atrodo gan keistai, bet kai pradedi juo dažytis, perpranti kūrėjų idėją.

Ir štai paskutinė dalis- Lūpos.

Man labai patinka matiniai bordinių spalvų lūpų dažai, todėl būtent juos ir išbandėme.

Iki šios dienos naudojau Inglot lupdažį, kuriuo deja, likau visiškai nepatenkinta. Smashbox ir Artdeco man pasirodė žymiai geresni, beeeeet…. pats nuostabiausias šios dienos atradimas, kurį jau parsitempiau namo, yra – Douglas Make up Mattisim lūpų dažai!! Jie yra sodrūs, greitai džiūstantys, tuo pačiu lengvi ir tiesiog fantastiški!!!! Tikrai verta juos išbandyti.

Užbaigdama, noriu pasakyti, kad Douglas siūlo nuostabią galimybę susipažinti su kosmetikos naujovėmis ir išmokti labai naudingų dalykų darant makiažą. O taip pat tai yra puiki idėja dovanoms artėjančių švenčių proga.

Latest comments

Post a comment