Top
 

Second hand’ų lobiai. Raudonas kostiumėlis

img_1154Kaip ir juodas odinis sijonukas, šitie raudoni gražuoliukai atkeliavo iš 90-ųjų ir yra be galo aktualūs dabar. Nes mada sugrįšta! Jo istorija yra lygiai tokia pati kaip ir juodo sijonuko. Jeigu dar neskaitėte, tai jums štai čia: https://www.darjakot.lt/second-handu-lobiai/ .

Jo išpirkomo kaina buvo 5 Eur! Už abu daiktus 5 Eur!!! Visų pirma, vargu ar parduotuvėse dabar apskritai surasi būtent tokios kokybės, iš tokios medžiagos ir tokio pasiuvimo gaminių, o jeigu ir surasi, tai jų kaina bus žymiai didesnė.

fullsizerender-8Šį kostiumėlį turiu jau kelis metus, bet vis dar bandau su juo susidraugauti. Jis yra labai sodrios raudonos spalvos, bet svarbiausia ne tai, o medžiaga, iš kurios jis yra pasiūtas! Ji yra šiek tiek blizganti, ir atrodo prabangesnė nei aš pratusi nešioti, todėl priderinti ją tinkamai nėra taip jau paprasta. Labai keista, kad tokio laisvalaikio pobūdžio bomperis eina komplekte su pakankamai solydžiai atrodančiu sijonu ( net saga yra auksinė ). Galima sakyti, kad visi šie derinukai yra eksperimentiniai.  Nes šiandien būtent tai ir dariau – bandžiau juos suderinti su mano stiliumi. Ar pavyko ar ne, tuoj pamatysim:)

Kaip galima matyti, tarpusavi jie puikai dera ir labai nemėgsta išsiskirimų.

img_1631

Neabejoju, kad šis sijonukas puikiai derėtų su baltais marškiniais, ir būtų tinkamas nešioti į darbą, bet aš dirbu naktiniame klube, todėl reikia ko nors įdomesnio:

img_1175

img_1199

img_1283

Su bomperiu reikalai klostėsi paprasčiau. Užsimetei ir nuvarei. Mano aprangoje, tai yra nuostabus akcentas, nors kažkiek pramušantis juodą masę.

Latest comments

Post a comment