Top
 

Mee audio ausinių komplektų apžvalgos

 

Šis įrašas skirtas visiems, tokiems pat kaip ir aš, neįsivaizduojantiems savo gyvenimo be muzikos! Klausausi muzikos visur – namie, einant į sportą, sportujant, einant bet kur kitur ir net darbe. Dievinu žiūrėti filmus ir jau kurį laiką dirbu su video montavimu. Ir absoliučiai visoms šioms veikloms yra būtinos ausinės,  todėl labai apsidžiaugiai gavusi galimybę susipažinti su nauju brand’u, atkeliavusiu į mūsų rinką ir galinčiu sudaryti visai rimtą konkurenciją jau esančioms šios kategorijos prekėms.

Mee audio

Mee – tai yra brand’as, specializuojantis ties ausinemis, kurios priklausomai nuo modelio gali būti su laidu, arba bevielės, skirtos sportui, laisvalaikiui ar darbui. Dedamos į ausį arba dedamos virš ausų ir t.t. Mee atkeliavo iš Amerikos ir gyvuoja pasaulio rinkoje jau daugiau nei dešimtmetį.

 

Ir štai aš tokia, vis dar gyvenanti “akmens amžiuje” ir galvojanti, kad nėra nieko kito, išskyrus pašias paprasčiausias Iphone ausines ir  mano darbines ausines, gaunu net tris skirtingus profesionalius Mee audio ausinių komplektus! Nuo pirmos pažinies praėjo jau šiek tiek daugiau nei dvi savaitės, per kurias aš turėjau pilnai laiko kiekvienas iš jų išbandyti, sudaryti nuomonę ir pasidalinti ją su Jumis.  Ausinių apžvalgos bus absoliučiai iš moteriškosios pusės, kada svarbus ir įpakavimas ir daikto grožis. Iš kitos pusės, tai apžvalgos žmogaus, kuris jau penkis metus dirba su ausinėmis ir gali iš savo patirties pažymėti koks svarbus yra svoris, ausinių patogumas ir garso kokybė.  Ką gi, nieko nelaukdami, pereikime prie pirmos apžvalgos:

Mee audio Matrix3 

 

Mee audio Matrix3 Over-the-Ear Bluetooth Bevielių HD su aptX ir AAC ausinių modelis, siūlantis beprecendentišką aiškumą ir garso tikslumą. Viską apjungus skubu pažymėti privalumus ir trūkumus:

 1. Bluetooth 4.0 technologija, ledžianti klausytis muzikos be laidų! Iki šiol ir darbinės ir asmeninės mano ausinės buvo su laidais. Dabar aš supratau, koks tai “akmens amžius”;
 2.  Aukščiausios kokybės (HD) garsas;
 3. Pilna laisvų rankų funkcija su įmontuotu mikrofonu ir jungikliu;
 4. Labai mažas ausinių svoris;
 5. Plačios ir patogios ant ausų dedamos pagalvėlės;
 6. Baterija išlaiko iki 28 kalbėjimo valandų, 24 muzikos klausymo valandų ir 1000 valandų budėjimo režime.
 7. ❌ Vienintelis trūkumas, kuris yra labai subjektyvus – tai jų dydis. Sumetus visus “bobiškus” niekučius į savo kuprinaitę, ausinėms vietos nebeliko.😫Mee audio

Techniniai duomenys ir platesnė informacija štai čia:  www.hifinamai.lt

http://www.hifinamai.lt/bevieles-ausines-meeaudio-matrix3

 

Mee audio X7 Plius

Antra mano apžvalga dedikuojama Mee audio X7 Plus ausinių modeliui, kuris absoliučiai mane pakerėjo ir tapo neatsiejama sportavimo dalimi.
Kaip ir minėjau anksčiau, aš visada sportuoju su ausinėmis, taip aš žymiai patogiau susikoncentruoju ir nesiblaškau. Vėl gi, kaip ir anksčiau minėjau iki šiol aš naudojausi Iphone laidinėmis ausinėmis, kurios turi magišką galią susisukti į lizdą, o sportuojant iškritinėti iš ausų ir visada lysti po ranka. Pripažinkime, sportuojant labai nervina tokie dalykai… Tačiau egzistuoja labai paprastas sprendimas- profesionalios, sportui skirtos ausinės, suprojektuotos taip, kad visą savo dėmesį Jūs galėtumėte sutelkti į raumenį, o ne į pašalinius dalykus. O kas liečia asmeniškai mane, tai šias ausines aš jau nešioju ne vien tik į sporto salę, bet visur. Nes būtent šiame modelyje aš neradau nei vieno trūkumo. Tad papasakoju apie privalumus apskritai kalbant apie šias ausines ir kas būtent aktualu sportuojant:

 1.  AUSINĖS BELAIDĖS! Jau ir anksčiau esu paminėjusi, kad tai yra nerealus patogumas;
 2. Aukštos kokybes garsas;
 3. Įmontuotas mikrofonas ir mygtukai priimti telefono skambučius, reguliuoti garsą ir muzikos atkūrimą;
 4. Įkraunama baterija suteikia iki 8 valandų kalbėjimo / Muzikos atkūrimo laiką;
 5. Kompaktiškumas;
 6. Prakaitui atsparus dizainas su Liquipel Watersafe ™ technologija;
 7. Konstrukcija “aplink ausį” su laidu su atmintimi tinka bet kokiai veiklai- iš pradžių gali sukelti nuostabą, ne iš karto supratau, kaip čia kas, bet reikia tiesiog priprasti, nes Sistema pasirodys kiek neįprasta.
 8. Įeina apsauginis futliaras ir 3 ausų antgaliai, kurie yra skirtingų dydžių- galėsite parinkti patį jums geriausią ir patogiausią.

Techniniai duomenys ir platesnė informacija štai čia www.hifinamai.lt

http://www.hifinamai.lt/belaides-ausines-meeaudio-x7-plus

Mee audio M6 PRO

Pristatau jums paskutinę ausinių apžvalgų trilogijos dalį ir ji yra apie vizualiai laaaaabai gražias ausines, kurios sugebėjo pritraukti mano dėmesį ne vien tik savo išvaizda, tačiau ir savo paskirtimi bei techniniais duomenim. Tai yra universalios, muzikantams ir daininkams skirtos ausinės-monitoriai. Bet manau, kad galėtų puikiai tikti ir kasdieniam naudojimui.

Mee audio M6 PRO Ausinių privalumai:

 1. Negaliu nepažymėti jų dizaino – nu labai gražios😍
 2. Puikiai tinka naudoti scenoje, studijoje ar už jų ribų;
 3. Komplekte yra du laidai, į vieną iš kurių integruotas mikrofonas, nuotolinis pultas ir garso reguliatorius;
 4. Konstrukcija “aplink ausį” su laidu su atmintimi tinka bet kokiai veiklai;
 5. Comply™ poroloniniai antgaliai ir net 6 komplektai silikoninių antgalių, kurie yra skirtingų dydžių- galėsite parinkti patį jums geriausią ir patogiausią.
 6. Tinka naudoti su išmaniaisiais telefonais ir planšetėmis;

❌Vienintelis minusas, jog nesugebėjau jų pritaikyti savo DJ darbui.

Techniniai duomenys ir platesnė informacija štai čia www.hifinamai.lt

 

Latest comments

Post a comment