Top
 

Stebuklas iš VICHY? “Slow age” veido fluido pristatymas

vichyEilinį kartą įsitikinu, kad mūsų mintys materializuojasi! Pastaruoju metu teko šiek tiek daugiau laiko skirti kosmetikai – dekoratyvinė pasibaigė, o dabar ir mano Body Shop’inis serumas  paskutinius lašus skaičiuoja…  Norėjau nenorėjau, bet  pradėjau svarstyti į kurio kito kosmetikos gamintojo rankas aš galėčiau patikėti savo veidą. Pasirinkimas nu toks jaaaau didelis! Niekam ne paslaptis, kad odą reikia lepinti, bent jau kremus laikas nuo laiko keisti, ypatingai jeigu oda , pvz. kaip mano, greitai “priprantanti” prie naudojamų priemonių ir šiaip reikalaujanti rimtos priežiūros. Bet deja su šeimininkę mano  odai nepasysekė, nelabai aš esu prie visų tų grožio niekučių… ir štai VICHY! Ima ir pats mane suranda! Atsitiktinumas? Gali būti, tačiau sudalyvavusi šios priemonės pristatyme, išklausiusi lekciją apie faktorius, veikiančius mūsų odą, ir susižinojusi apie šios priemonės savybes, aš supratau, kad turėčiau išbandyti šį produktą ir ant savo odos! Labai jau sutapo mano poreikiai su šio fluido tikslais, jeigu taip galima pasakyti.

Edukacinės paskaitos metu dermatologė Nadežda Jarušina kalbėjo apie išorinės aplinkos poveikį veido odai. Visiems šitiems veiksniaums yra net gi suteiktas atskiras terminas – Ekspozomas.  Jeigu jau taip moksliškai,

Ekspozomas – tai išorinių (klimato, taršos, UV spindulių) ir vidinių (mitybos, streso, emocinio fono ir t. t.) veiksnių kompleksas, kurį mes patiriame per savo gyvenimą. Saulė, vėjas, neracionali mityba, rūkymas, alkoholinių gėrimų vartojimas,  miego nepakankamumas. Taip… viskas, kas tapo mano neatsiejama gyvenimo ir darbo dalimi…  Graudu.

vichyTaip, aš pripažįstu, jog gyvenu visai nesveikai ir dirbu darbą, visiškai negailestingą organizmui. Nu bet kolkas nesu pasirengusi aš atsisakyti tokio savo gyvenimo! Patinka man mano naktinis darbas! Bet tuo pačiu labai nenoriu atbaidyti jaunystės. Ir jeigu yra bent kokia nors galimybė ją išsaugoti, aš privalau ją pasinaudoti.  Kaip tvirtina patys Vichy atstovai, “Slow Age” priemonė gali man padėti.

Kas yra “Slow Age”? ( ištrauka iš spaudos pranešimo):
„Vichy“ laboratorijos sukūrė inovatyvios formulės veido fluidą „Slow Age“ su efektyviais, natūraliais ingredientais, kuris gali sumažinti kasdien mūsų odos patiriamą žalą. Baikalino šaknų ekstraktas – galingas antioksidantas, bifidus probiotikai sustiprina odos barjerą, plataus spektro filtrai SPF25 apsaugo nuo žalingo saulės poveikio. „Slow Age“ šalina odos senėjimo žymes ir neleidžia formuotis naujoms“, – pridūrė „L’Oreal“ prekės ženklo „Vichy“ koordinatorė Lietuvoje Jurgita Černiauskaitė .

Tai ką, jau visai greitai mano namuose apsigyvens Vichy “Slow Age” veido fluidas, kuris bandys išsaugoti mano odą, bent kažkiek išlaikyti jos tonusą ir panaikinti odos senėjimo požymius.  Koks bus rezultatas? Žiūrėsime…

 

Kas be ko, pristatymo negalėjau neįamžinti:

Latest comments

Post a comment