Top
 

Kaip aš susipažinau su CLUSE laikrodžiais

Ši istorija prasidėjo prieš savaitę, kada mane pakvietė į CLUSE laikrodžių pristatymą. Ir nenorėdama sugadinti pirmo įspūdžio, visą šį laukimo laiką aš visaip bandžiau nesidomėti šitais laikrodukais. Beet…. Tai Sandra iš “Kur mano raktai” parašo straipsniuką, tai Mažena iš Absentta Blog įkelia nuotraukytę, tai Facebook’as primena apie artėjantį renginį. Kiekvieną dieną kas nors man primindavo apie šią dieną, ir pagaliau ji išaušo.

Cluse

PENKTADIENIS! Nuo pat ryto aš ruošiausi ir puošiausi ir 12 valandai jau skubėjau į Panoramą, prie Timebar salelės. Kad tik nieko nepraleisčiau, kad tik spėčiau nufotografuoti svarbiausius momentus ir svečius.  Ir vėl aš labiau panaši ne į svečią, bet į fotografą ar žurnalistą. Patikėkite, blogerio darbas ne tik maivimasis prieš objektyvus, o kaip tik priešingai – darbas už objektyvo. Prifotkinusi kiekvieną kampą ir svečią, tarp kurių buvo tokie žinomi veidai kaip Julija Žižė, Vaida Skaisgirė, Kristina Tarasevičiutė ir kt., aš ir pati nuskubėjau prie prekystalio susipažinti su nauju brendu CLUSE.

cluse

Pirma nuomonė pakankamai rami – subtilūs, neiššaukiantys ir stilingi laikrodžiai. Pavarčiusi katalogą išsirinkau vieną laikroduką pagal save.  Žiauriai geras! Bronzos spalvos su marmuriniu ciferblatu, bet man visiškai nepatiko žalsvas dirželis ir aš nusprendžiau pasiteirauti, ar būna šitas modeliukas su kitu dirželiu.   Tikriausiai tuo metu aš atrodžiau labai kvailai… Pasirodo, kad būtent tai ir yra šio laikrodžio išskirtinumas! Galimybė laisviausiai, pagal nuotaiką, nors ir kiekvieną dieną keisti turimo laikrodžio dirželį! Vėliau aš supratau, kad jokia čia naujiena, bet man – žmogui, neturinčiam apskritai jokio laikrodžio, tai yra wow kokia žinia! Todėl aš labai nudžiugau sužinojusi, kad galiu sudėlioti laikroduką pagal save.

cluse

Renginyje galėjome gurkšnoti šampaną, o didžiausia pramoga visiems tapo momentinės nuotraukos. Esmė tokia – nusifotografuoji su laikrodžiu, arba prie stendo, įkeli nuotrauką į savo Instagramą su hashtag’ais #cluse ir #timebar, ir mažiau nei po minutės ji išlenda iš specialaus aparačiuko. Su šią nuotrauką visiems laikrodukams iki sekmadienio taikoma 10 proc. nuolaida.  O fainiausia, kad įkelta Instagramo nuotrauka dalyvauja loterijoje.

cluse
Ten aš susitikau su Maženą iš Absentta blog ir jau toliau mes su ją keliavome į Litexpo, kur vyksta kasmetinė Pelenės paroda, bet tai jau visai kita istorija, apie kurią artimiasiu metu žadėjo papasakoti pati Mažena.

Latest comments

Post a comment