Top
 

Ką mums suteikia mylinti Lietuvos gamta? Mano tiesa apie kosmetiką “NIDA”

Savo įrašą norėčiau pradėti nuo to, jog aš be galo myliu Lietuvos gamtą. Jos žaliuojančius miškus, ežerus, pajūrį ir net orą, nors ir koks jis bebūtų. Sugrįžusi po kelionių, aš supratau, jog šiltuosiuose kraštuose gyvenantys žmonės nemato tikrojo rudens, kada gamta pasipuošia ryškiausias ugniniais apdarais. Nemato tikrosios žiemos, kuri sukausto žemę šalčiu ir tuo pačiu rūpestingai užkloja balta antklode. Nemato magiškiausiojo metų laiko – pavasario, kada pirmi šilti saulės spinduliai prikelia gamtą naujam gyvenimui. Galų gale jie taip nevertina šiltų vasariškų dienų, kaip mes!  Galbūt dėl to, kur aš bebūčiau, aš visada noriu sugrįžti namo ir taip didžiuojuosi tuo, kad mūsų gamintojai naudoja visa tai, kuo yra turtingas mūsų kraštas ir bando pritaikyti mums – moterims.  Būtent apie tokią produkciją aš papasakosiu šiame įraše ir pasidalinsiu savo įspūdžiais. Tai yra nauja lietuviška kosmetikos priemonių linija “Nida”, pagaminta iš tokių ingredientų ir ekstraktų, kaip  dilgėlės, miško bruknės, alavijai, agurkai ir net gintaras ir kas nemažiau svarbu, kad visi šie ingredientai  yra suderinti taip, kad atitiktų mūsų šalies klimato sąlygas.

metu laikai

Kas yra “NIDA”

NIDA kosmetika alsuoja moteriškumu, švelnumu ir lengvumu. Pagaminta iš 100% natūralių ekstraktų ir patikrinta dermatologų. Kosmetikos linija yra labai turtinga produktų įvairumu, galinti pasiūlyti priemones veido odos, plaukų ir kūno priežiūrai, priklausomai nuo poreikio ir nuo plaukų ar odos tipo. Dar vienas kosmetikos NIDA išskirtinumas – jos sudėtyje esanti gintaro rūgštis, veikianti kaip antioksidantas, pasižyminti intensyviomis drėkinimo savybėmis.

Iš “Nidos” gavau neįtikėtiną dovaną, tam kad galėčiau susipažinti ir supažindinti jus su šiuo nauju prekiniu ženklu Lietuvoje.

 

nidaPradėkime nuo veido odos paruošimo:

 • Veido prausiklis su žolelių ekstraktais;
 • Veido tonikas su alavijų ekstraktu;
 • Micelinis vanduo su gintaro ekstraktu;
 • Kosmetinis pienelis su kviečių gemalų aliejumi;
 • Akių makiažo valiklis su alavijų ekstraktu.

Iki pažinties su “Nida” aš buvau išbandžiusi visus įmanomus odos valymo ir paruošimo būdus ir išrinkau geriausią sau.  Mano vonioje visada yra prausiklis, tonikas ir akių makiažo valiklis. Todėl ir iš “Nidos” pasirinkau būtent jas. Ir prausiklis ir tonikas man puikiai tiko pagal odos tipą ir sužavėjo savo švelniu kvapu. Prieš tai turėtu “Loreal” makiažo valikliu likau nepatenkinta, nes jis buvo aliejinio pagrindo ir po jo akys labai blizgėjo ir palikdavo riebų pojūtį kaip ant akių taip ir ant rankų. “Nidos” prausiklis yra visiškai kitoks! Puikiai nuvalo ir kas man svarbiausia, nepalieka riebumo. Micelinį vandenį aš daviau išbandyti savo krykšto mamai, tačiau apie jos įspūdžius kiek žemiau⬇️

 

nidaPereikime prie sekančio veido odos priežiūros žingsnio – kremo:

 • Anti Age brandžios veido odos kremas su gintaro rūgštimi;
 • Anti Acne probleminės veido odos kremas su salicilo rūgštimi ir bruknių ekstraktu;
 • Dieninis veido kremas su natūraliu gintaro ekstraktu;
 • Naktinis veido kremas su natūraliu kviečių gemalų aliejumi;
 • Paakių kremas su hiaulurono rūgštimis.

Visi kremai yra labai švelnios tekstūros, greitai įsigeriantys. Nors man jau greitai 30, aš vis dar susiduriu su spuogelių problema, todėl pirmiausiai puoliau bandyti atitinkamą kremą ir jis man tiko. Dėl to, kad jame yra rūgšties, jį naudoju nakčiai, o rytais naudoju atitinkamą dieninį kremą. Dieninis, naktinis ir paakių kremai tinka visų tipų odai. Anti Age kremas irgi nukeliavo pas krykšto mamą.⬇️

 

nidaŠampūnai+kondicionieriai

 • Šampūnas ir kondicionierius su hidrolizuotais kviečių baltymais sausiems plaukams prižiūrėti;
 • Universalūs šampūnas ir kondicionierius su dilgėlių ekstraktu;
 • Šampūnas ir kondicionierius su gintaro ekstraktu dažytų plaukų priežiūrai.

Bandant “Nidą” šiai kategorijai buvo nustatyti didžiausi reikalavimai. Jeigu mano veidas ir kūnas yra pakankamai gerai priimantys naujus produktus, tai va plaukų taip paprastai nenustebinsi. Šampūnams ir balzamas pinigų negailiu, o apie tai, ar priemonė man tinka, aš pamatau iš karto. Jeigu priemonė netinka, išdžiovinus plaukus jie atrodo kaip pasišiaušę šiurkštūs siūlai arba priešingai – riebaluotus plaukus. Tokius, jog susidaro įspūdis, kad galvos net neploviau. Lietuviškų šampūnų efektyvumu jau seniai netikėjau, nes netikdavo absoliučiai niekas. Pasakysiu atvirai, išankstinai nusistačiusi buvau ir prieš “Nidą”. BET!!! Aš likau laaabai maloniai nustebinta! Plaukai yt šilkiniai! Glotnūs ir labai žvilgantys.

nidaMano plaukai yra dažyti, šaknys greitai riebaluojasi, o galiukai sausi. Todėl aš nusprendžiau išbandyti dažytiems plaukams skirtas priemones su gintaro ekstraktu. Man asmeniškai kvapas kiek rūgštokas, bet rezultatu likau labai patenkinta. Priemonių su dilgėlėm ir kviečiais kvapas malonesnis ir švelnesnis.

Kūno odos priežiūra:

 • Dušo želė su bruknių ekstraktu;
 • Dušo želė su gintaro ekstraktu;
 • Dušo želė su medaus ir migdolų ekstraktais;
 • Kūno kremas su agurkų ir alavijų ekstraktais;
 • Kūno kremas su kviečių gemalų aliejumi.

Šioje kategorijoje norėčiau pažymėti dušo želes, kurios man paliko didžiulį įspūdį. Prausiantis jais lieka labai malonus švelnumo jausmas. Tarsi labai plonas aliejuko sluoksnis. Na, 10 balų! Labiausiai patiko bruknių ir medaus-migdolų kvapai. Tuo tarpu apie kūno kremus nieko nei gero nei blogo pasakyti negaliu. Greitai įsigeria ir labai švelnių kvapų. Asmeniškai man iš kūno kremų norėtųsi ryškesnio kvapo. Bet tai skonio reikalas.

nida

Rankų priežiūros priemonės:

 • Skystasis muilas su medaus ir migdolų ekstraktais;
 • Skystasis muilas su gintaro ekstraktu;
 • Skystasis muilas su bruknių ekstraktu.
 • Drėkinamasis rankų kremas su gintaro ekstraktu.

nidaPasakysiu visiškai atvirai, muilams  turiu vieną vienintelį reikalavimą – kad jis maloniai kvepėtų. Šiuo atveju kaip ir su dušo žele, maloniausi man yra bruknių ir medaus-migdolų kvapai. Tuo tarpu rankų kremai yra mano “must have everywhere”. Mano rankų oda yra pakankamai sausa, ypatingai rudens ir žiemos laikotarpiais. Kremas yra absoliučiai puikus, gerai drėkinantis ir maitinantis odą. Tačiau asmeniškai man nepatiko įpakavimas. Rankų kremo pakuotė yra tokio pat dydžio, kaip ir kūno kremas- didelis. Pas mane namuose rankų kremai yra visur- miegamajame, vonioje, kosmetinėje ir rankinuke. Tai va į rankinuką arba į kelionę ( jeigu bagažas rankinis ) aš jo su savim nepasiimsiu, tačiau vonioje jis jau rado savo garbingą vietą.

Krykšto mamos įspūdžiai:

Kodėl apie jai padovanotas priemones aš norėjau papasakoti atskirai?

Mano krykšto mamos oda labai jautri ir sausa, reikalaujanti ypatingai geros priežiūros ir kokybiškų produktų,  todėl jos įvertinimas man buvo labai svarbus. Tris “Nidos” priežiūros priemones aš padovanojau jai gimtadienio progą. Ir ką jūs galvojate? Ji paskambino man su klausimu kur  galima įsigyti šios kosmetikos, nes darbe ji jau spėjo išreklamuoti “Nidą” ir bendradarbės klausia, kur ji yra parduodama.  Priminsiu ir jums, jog “Nidą” galima įsigyti tik Maximos parduotuvėse.

 

Tai yra ne tik puiki dovana sau, bet ir artimam žmogui – mamai, sesei, močiutei ar draugei. O taip pat tai yra puiki dovanos idėja lauktuvėms. Juk keliaujant į užsienį taip norisi nuvežti kažką grynai lietuviško, grynai mūsų. “Nida” yra puiki mūsų turtingo ir gražaus krašto ambasadorė.

 

 

Latest comments

 • Edita 2019-01-12, 11:07 Atsakyti

  Vienas didžiausias mano nuomone minusas yra tai, jog negalima grąžinti pakuotės, tarkime kaip su žiedės produkcija.

 • Renata Baškienė 2019-07-19, 16:18 Atsakyti

  Net nesugalvociau grąžinti kosmetikos priemones 🤭

  • Alma 2021-03-12, 23:04 Atsakyti

   Ne apie kosmetikos grąžinimą kalbama! O apie tusčios pakuotės grąžinimą! Mano nuomone, labai gerai , kad nepriima.

Post a comment