Top
 

Jeigu vėl tapčiau studente. 3 deriniai iš Reserved

Po to kai aš pabaigiau mokyklą ir juo labiau universitetą, rugsėjo 1-oji man tapo labai simboliška diena, kada apima ne mintys apie tai jog dabar reikės anksti keltis, mokytis ir daryti namų darbus, bet nostalgijos jausmas. Ir tai yra be galo šaunus jausmas, nes tu matai kaip toli tu nuejai, ko per tą laiką pasiekei ir kaip pasikeitei. Iš kitos pusės apima baimė dėl to, kaip greitai bėga laikas ir kaip po truputi pasimiršta viskas, kas tada atrodė svarbiasia…

Tačiau, tikriausiai jūs pastebėjote, kad filosofuoti yra visiškai ne mano stilius, todėl palieku “pamąstymų” temą ir pereinu prie to, ką šiandien norėčiau papasakoti ir parodyti. Prieš savaitę aš apsilankiau PC Akropolis ir pasibaisėjau tuo, kad dar vasara, o visur jau išstatytos rudens – žiemos kolekcijos. Mane apėmė panika! Kaip? Kada? Ką tik atšventėme vestuves pačią karsčiausią metų dieną, o jau reikia traukti šiltus rūbus? Neeeee!!! Tačiau laikausi taisyklės, jog nereikia panikuoti dėl to, ko visiškai negalima pakeisti, todėl perjungiau savo mintis į kitą dažnį, ir pradėjau galvoti kaip čia gražiau tą rudenį pasitikti ir ką gražaus parodyti savo skaitytojams. Taip ir kilo šio įrašo tema. Jeigu dabar vėl tapčiau studente, o tokių minčių tikrai yra, ką galėčiau apsivilkti į universitetą?

Šiandien šventiškai

Šis mano derinukas skirtas studentėms ir visoms kitoms moterims bei merginoms, kurios gali nesiparinti dėl aprangos nors ir visą mėnesį, tačiau vieną dieną atsibudusios, jos sau pasakys: -“Vat šiandien aš noriu kažko įdomesnio!”. Be galo stilingas ir subtiliai puošnus sijonas, puikiai derantis prie sunkesnių batų.

Sijonas Reserved

Striukė Reserved

Rankinukas Reserved

Telefono dėklas Reserved

Batai Reserved

reserved

 

Everyday girl

Outfitas, kuris tiks kiekvienai dienai universitete ir už jo ribų. Iš pirmo žvilgsnio nieko įpatingo –  džinsai, palaidinė, striukė. Tačiau detalės ant džinsų ir striukės labai gerai ir stilingai praskiedžia šį visai paprastą , gal kiek turistinį įvaizdį. Aš visiškai įsimylėjau šiais kelnes.

Bodis Reserved, tačiau internetinėje parduotuvėje jo neradau. Akropolyje tikrai yra

Kelnės Reserved 

Striukė Reserved

reserved

Cementovkė

 

Iššaukiantis, drąsus outfit’as tikrai ne kiekvienai dienai į universitetą. Tačiau puikus variantas išsiskirti naktiniame klube, švenčiant pvz. cementovkę.

Palaidinė Reserved

Suknelė Reserved

Striukė Reserved

Rankinukas Reserved

Batai Internetinėje parduotuvėje nėra, Akropolyje – Taip

reserved

Latest comments

Post a comment