Top
 

Ketvirta stotelė: Ibiza spalio mėnesį: Vakarėlių karštinė ar poilsio oazė?

Kelionė motoroleriu po IbiząIbiza spalio mėnesį: Vakarėlių karštinė ar poilsio oazė? Daugumai, kaip ir man, Ibiza asocijuojasi su nepaliaujamais ir triukšmingiausiais pasaulyje vakarėliais, nesibaigiančiau alkoholiu ir pramogomis! Žinote, greičiausiai tai yra labai teisinga nuomonė, bet tik ne tada kai kalba eina apie Ibizą spalio mėnesį!Kai aš ruošiausi šiai kelionei, kaip visada, pasidomėjau viskuo kas man gali būti aktualu, na ir vertinant mano darbą, klubai buvo pirmas punktas, apie kurį pradėjau rinkti info.

Taip, skrisdama į Ibizą, aš žinojau, kad sezonas yra pasibaigęs ir kad dauguma klubų bus uždaryti. „Bet juk Ibiza yra vakarėlių sostinė?! Bent keli juk turėtų dirbti?”- galvojau aš. Ir didžiausiai mano nuostabai – aš klydau!!! Ibizoje nedirbo nei vienas iš tų popular klubų, tokių kaip Amnesia, Pacha, Space, Ushuaia ( beja jų yra žymiai daugiau ir pasikartosiu, nei vienas nedirbo ),o jeigu kokia nors „zabegalovka” ir dirbo, tai aš jos ir neieškojau, nenorėdama sugadinti nuomonės apie šią pramogų salą.
Iškabos nuimtos, langai ir durys užkalti, 90 procentų barų uždaryti, nei vandens nei sausumos pramogų. Nieko! Išskyrus vietinius gyventojus ir vieną kitą pasimetusi jauną turistą, kuris kaip ir mes šiek tiek pavelavo, o tiksliau tariant mėnesiui.

Taip, vakarėlių sostinė išėjo atostogų ir labiau priminė man gimtąjį mūsų kurortą- Nidą.
Ar tai yra blogai?

Ne. Tai yra ne visai tai, ko aš tikėjausi, bet būtent ši kelionė parodė man kitą- jaukią vaizdingą ir tinkančią šeimyniniam poilsiui Ibizą. Dabar ši sala priklauso ne klubinėtojams, o gamtos grožį ir poilsį vertinantiems turistams.

 

 

 

 


Tai yra be galo graži sala!! Ji yra turtinga vaizdingų maršrutų, pliažų, kuriuos galima pamatyti tik keliaujant ir tam neprireiks daug laiko, viską galima apvažiuoti per kelias dienas. Na o kur gražūs vaizdai į gamtą, ten ir turtuolių vilos. Teeep, visa tikroji prabanga yra pasislėpusi toliau nuo šurmulio.


Labiau už viską noriu ten sugrįšti, nes dvi dienos, kurias ten praleidome tapo tik paerzinimu. Nors ir jų pakako tam, kad įdegčiau ir bent trumpam pasprūkčiau nuo rudeninės depresijos.
„Some tips for your trip”

1. Go to Ibiza!

2. Na o jeigu domins dar kažkas, komentuokite rašykite, galėsiu papasakoti daugiau! 🙂

Videooo:

 

Latest comments

Post a comment