Top
 

DUBAJUS PIGIAU. Part 2

Processed with Snapseed.

Dubai Marina

Dubajus yra kurortinis miestas, galintis pasiūlyti bet kokio tipo pramogą,ir nors aš papasakosiu kur galima išleisti mažiau, susitaupyti pavyks deja ne visur.

 

Būtinai apžiūrėk centrinę miesto dalį, tai labai įdomu ir nieko nekainuoja. Prasivaryk po Dubai Mall PC, šalia kurio yra įsikūręs aukščiausias pasaulio pastatas Burj Khalifa, prašmatnūs restoranų bei viešbučių kompleksai o taip pat ir šokantys fontanai, kurių vakarinius šou būtinai privalai pamatyti.

Nuvažiuok į aukso turgų, Dubai Mariną ir į Džumeiros Palmę, netoli kurios, tarsi plūduriuojanti pripūsta figūra, stūkso  7* viešbutis Burj Al Arab, tačiau juo labai iš arti pasigrožėti nepavyks. Burj Al Arab yra aptvertas aukštomis ilgomis net į jūrą įeinančiomis sienomis. Panorėję išgerti arbatos prabangiausiame panoraminiame restorane, ir patekti į viešbučio teritoriją, būkite pasiruošę išleisti 299 Eur už žmogų.

Processed with Snapseed.

Burj Al Arab

Arbatos mes vis tik nusprendėme išgerti pigesnėje “kafuškėje”, o vat vandens pramogų parkui atsispirti nesugebėjome. Gal Dubajuje yra ir daugiau vandens parkų, bet du iš jų tikrai  yra verti dėmesio – Wild Wadi, pastatytas prie pat Burj Al Arab, ir Dubai Aquaventure Waterpark. Pasidomėjusi ir vienu ir kitu, aš pasirinkau Aquaventure, kuris man pasirodė ne tik didesnis už Wild Wadi bet ir įdomesnis savo geolokaciją.Vandens parkas įsikūręs ant palmės, šalia įstabaus Atlantis viešbučio. O nuvykti ten, dar viena pramoga. Vienos dienos bilietai abiem su maitinimu mums kainavo apie 200 Eur ( bilietus galima įsigyti vietoje ir internetu). Parkas tikrai įspūdingas, su daugybę įvairiausiu atrakcionų, kurie patiks ir vaikams ir suaugusiems.

Kelionė į Palmę

 

Miracle Garden

Vieta, kuri vienareikšmiškai patiks gėlių mylėtojams – Dubai Miracle Garden. Labai gražus sodas, kuriame iš gėlių padarytos neįtikėtinos kompozicijos, kokių dar niekur nesu mačiusi. Ir visa tai išauginta ir prižiūrima, galima sakyti, dykumoje. Įėjimo kaina apie 10 Eur asmeniui.

Kur bebūtume, tradiciškai pakylame į pačią aukščiausią panoramą pasigrožėti vaizdu į miestą ir išgerti ten po taurę šampano. Čia šampano teko atsisakyti, o apsilankyti pačiame aukščiausiame pasaulio pastate buvome suplanavę pirmu punktu !  Burj Khalifa – 828 metrų 160 aukštų milžinas, tapęs Dubajaus vizitine kortele ir vienareikšmiškai vertas šio titulo. Ruošdamiesi į JAE būtinai suplanuokite ekskursiją į šio pastato apžvalginę aikštelę, iš kurios atsiveria milijono vertas vaizdas.

 

Processed with Snapseed.

Burj Khalifa

 

Bilietų kainos prasideda nuo 30 Eur, tačiau perkant pigiausią bilietą, busite priversti ateikti tam tikru pasirinktu laiku, ir vistiek stovėti eilėje. O kaip aš jau rašiau, į Dubajų važiuojame ne eilėse ar spustyse stovėti, todėl skubu pasidalinti savo atradimu!!! www.groupon.ae puslapis, kuriame surasite  be galo daug vertingų pasiūlymų ir pramogų.  Kaip tik šiame puslapyje www.groupon.ae aš įsigijau kuponus į Burj Khalifą. Už tuos pačius 30 Eur mes turėjome prioritetą apeiti visas eiles (Fast Track), ateiti bet kuriuo mums patogiu laiku ir plius gavome atminimo nuotraukas iš ten. Įprasta tokio pasiūlymo kaina 80 Eur.asmeniui ( Bilietus pirkome 2016 m. sausio mėn., tačiau rengiant šį straipsnį, panašu pasiūlymą radau ir dabar. Taip kad informacija aktuali.)

 

 

 

Processed with Snapseed.

Dykuma

Pramoga, padėsianti pajusti visą artimųjų rytų dvasią ir pažinti tradicijas yra kelionė į Safarį. Ši pramoga, perkant per Tez Tour operatorius, gausis jums keturgubai brangiau negu galima įsigyti jau minėtame www.groupon.ae puslapyje. Ar Safaris vertas dėmesio? Mums buvo visai įdomu, bet antrą kartą nevažiuočiau.

Esame ne tik vakarėlių mylėtojai bet ir jų organizatoriai, todėl apie tai ar eisime į klubą nebuvo net kalbos. Savaime aišku, kad eisime! Ir ejome! Bet, deja,patekome ne į geriausią…

Čia mes “lohiškai” prašovėme, nes nežinojome, jog Dubajuje, skirtingai nei Lietuvoje, visos linksmybės ir pats tūsas prasideda labai labai anksti, o mes dar prie viso šito, vilkomes bele kiek laiko iš mūsų “kaimelio”. Beet, vis tik spėjome apsilankyti pakankamai prašmatniame, bet toli gražu, ne geriausiame Cavalli klube. Whisky + Cola = 25 Eur. Keliaujant į Emyratus, keleiviui leidžiama įsivežti 2 l stipriųjų alkoholinių gėrimų ir 2 l vyno.

Processed with Snapseed.

Processed with Snapseed.

Ir pabaigai. Dubajus yra absoliučiai kitoks, nepanašus nei į vieną europinį miestą. Novatoriškas ir futuristinis, tarsi nukopijuotas nuo knygos apie ateities pasaulį, vis dar statomas ir po 10 metų atrodysiantis visiškai kitaip. Tai miestas kuriame naujausios technologijos įgyvendinamos visose srityse, lietus praktiškai nelyja, o pinigai liejasi per kraštus. Tai yra labai turtingas miestas, sugebantis nustebinti išrankiausią turtuolį, o mus – paprastus mirtinguosius, palikti be žado. Ar verta keliauti į Dubaju neturint milijono?

Processed with Snapseed.

Atlantis viešbutis

Vienareikšmiškai taip. Visų pirma tai bus geras spyris dirbti daugiau, nes būtent ten tu suprasi, kaip daug gali panorėti, o antra, Dubajus yra svetingas miestas net ir neturintiems daug pinigų. Tiesiog atostogauk pagal savo galimybes ir nešokinėk ausčiau galvos. O jeigu turį klausimų ar pastebėjimų, rašyk juos į komentarus arba man tiesiogiai. O štai dar vienas nuostabus video apie nuostabųjį Dubajų

 

 

 

Latest comments

  • Couponsavingsuae 2023-02-14, 06:23 Atsakyti

    Very useful blog for travelers thank you for posting this blog keep posting

Post a comment