Top
 

Po raudonu Christian Louboutin padu

christianlouboutin-sokate-3130694_pk1a_1_1200x1200_3Neatsimenu tikslios dienos, kada įsimylėjau šio dizainerio kuriamus batelius, bet tai įvyko prieš gerus penkis metus, ir aš visada žinojau, kad kada nors aš juos tikrai turėsiu! Ir geriausias tam laikas yra vestuvių diena, kuriai jie ir yra skirti. Už savo pirmus CL batelius aš esu be galo be krašto dėkinga savo būsimam vyrui, kuris kaip koks Kalėdų Senelis, per mano gimtadienį pasakė, kad taip, bateliams lemta būti! Daugiau ir tikėtis negalėjau, nes duota “žalia šviesa” ir aišku pinigai reiškė, kad dabar beliko įsigyti. O štai čia ir prasidėjo visas cirkas, kuris tesėsi net visą mėnesį!

christianlouboutin-sokate-3130694_pk1a_3_1200x1200_1Koks gi ten, pelenės dydis?

Visos be išimties skaitėme pelenės pasaką, kurioje ji pameta krištolinę kurpaitę, o vėliau princas jai pamestą kurpaitę prie kojos prideda ir vualia, kurpaitė tik jai vienai tinka. Žinokite, jeigu jis nebūtų suradęs kurpaitės, o ateitu su tokio pat dydžio Christian Louboutin So Kate modelio bateliu, kas sakyčiau, irgi visai neblogai, pasaka galėtų baigtis visai kitaip. Nes batelis jai netiktų! Pasirodo, kad visi CL lakuoti modeliai yra kiek pamažinti, todėl užsakant lakuotus batelius nebijokite rinktis bent puse dydžio didesnius. Tačiau kiek teko domėtis,  to paties negalima pasakyti apie paprastus odinius batelius. Juos geriausia rinktis net gi šiek tiek mažesnius, ir pratampyti ( šiuo atveju su lakuotais šis bajeris nepraeis, nes tamposi jie labai sunkiai ) Mano dydis yra 37, o batelių dydis 37,5, ir jie man puikiai tinka.  37 būtų aiškiai per mažas.

christianlouboutin-sokate-3130694_pk1a_2_1200x1200_1Kuo aukštesnis kulnas, tuo arčiau Dievo.

Nepaisant to, kad jau ilgą laiką esu “įaugusi” į sportbačius, aš nusprendžiau surizikuoti paėmusi batelius su 12 cm špilką. Ir taip, tai yra daug! So Kate modelis yra be platformos, todėl patikėkite, pajusite visą šio aukščio skonį. Ir jeigu su aukštakulniais nedraugaujate, teks pasitreniruoti, nes maža to, kad kulnas aukštas, jis dar ir labai plonas.

Orihinalą pirkai Gariūnkėse?

Deja prabangiame Gariūnų prekybos centre originalių Christian Louboutin batelių neįsigysi, kaip ir bet kur kitur Lietuvoje, nes oficialiai jais niekas šiuo metu neprekiauja. Pateiksiu jums tris būdus kaip gi juos gauti:

Pirmas ir pats geriausias, tai įsigyti juos oficialioje pardavimo vietoje, kur atvykus galėsite visus modelius išmatuoti, iščiupinėti ir pasirinkti jums gražiausią variantą. Tačiau važiuoti vien dėl batų, manau neapsimoka, o variantas “kada nors aš kur nors važiosiu atostogauti, ir ten gal nusipirksiu” irgi negali pažadėti jums norimo modelio (apie tai žemiau);

Antras būdas, užsakyti iš CL oficialaus internetinio puslapio                (www.christianlouboutin.com), tačiau pasirodo, kad užsakant iš svetainės, jie batelius galės pristatyti tik tuose šalyse, kur randasi jų salonai. Kitaip tariant, gali išsiusti į kitą miestą. Tai vėl gi “kada nors aš kur nors važiosiu atostogauti, ir iš kito miesto parsisiųsiu batelius” šiaip sau variantas,  nes negali pažadėti jums norimo modelio (apie tai vėl gi žemiau);

Trečias būdas, tai yra kreiptis tiesiogiai į arčiausiai Lietuvos esančią parduotuvę, ir tartis su jais dėl pirkimo ir siuntimo. Taip aš ir padariau. Artimiausias oficialus CL boutikas – Sankt Peterburge, kas tikrai šiaip sau variantas, nes niekas nenorime mokėti muito mokesčio ir PVM. Geriausia pirkti Europoje, pavyzdžiui Vokietijoje, Miuncheno mieste. Kaip gi ten su modeliu?

Pasirodo kai kurie modeliai yra tokie populiarūs, kad jiems įsigyti vien noro nepakaks. Taip atsitiko ir man. Modelis So Kate yra vienas iš einamiausių, ir juos išperka praktiškai iš karto, kai tik jie atsiranda prekyboje. Jeigu jūsų dydžio nebus, jus maloniai paprašys atsistoti į eilę ir kantriai laukti kol su jumis susisieks.

Nu tai kiek mokėjai?

Ogi daug. Nepaisant to, kad visada bandau susitaupyti ant visko, kur tik įmanoma, tai ne šis atvejis. Batai kainavo 519 Eur  ir FedEx pristatymas 30 Eur. Aš puikiai suprantu, kad tai yra daug, ir kai kuriems gali pasirodyti nelogiška pirkti tokius batus. Bet tai buvo mano svajonė, tai yra mano vestuviniai batai, ir tai bus geriausi prisiminimai. Kaip ir kiekviena mergina, aš noriu tikėti, kad tai bus ne tik pirma, bet vienintelė vestuvių diena mano gyvenime ir šią dieną aš noriu atrodyti taip, kaip visada svajojau.

Nebūčiau aš, jeigu nežinočiau ar galima juos įsigyti pigiau. Aišku galima!

Pirmas variantas, tai išpardavimai, kurių metu CL batelius galima įsigyti kur kas pigiau.
Kitas variantas – nupirkti avėtus. Ebay.com, ebay.de, ebay.co.uk tiesiog mirga  nuo pasiūlymų pirkti CL vieną ar kelis kartus avėtus batelius ir tikrai už labai prieinamą kainą ir originalius. Beeeet, pirkimas internetu, dar plius iš žmogaus yra suktas reikalas. Ir patarimams kaip pirkti ebay svetainėje ir neprašauti, galima skirti visą atskirą temą….

Bet juk šiandien mes kalbame apie batus

Latest comments

Post a comment