Top
 

Trijų mėnesių eksperimento su „Douglas“ pabaiga: kokių rezultatų pasiekiau?

Šiandien yra labai ypatinga diena, nes tris mėnesius trukęs bendras mano ir „Douglas“ projektas baigėsi! Iš vienos pusės gaila, kad projektas užsibaigė, o iš kitos – džiugu, nes pagaliau galima įvertinti rezultatus ir pasidalinti jais su jumis. Visų pirma, norėčiau padėkoti „Douglas“ už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę išbandyti man paskirtą kursą bei išsakyti nuoširdžią savo nuomonę.  O dabar noriu pakviesti jus prisiminti, nuo ko viskas prasidėjo, ir, žinoma, sužinoti, kokie gauti šio eksperimento rezultatai. 

Pirmasis žingsnis buvo nustatyti mano veido odos tipą ir išsiaiškinti odos problemas. Čia man padėjo „Douglas“ parduotuvės specialistės Laima ir Žydrūnė. Jos atliko mano veido odos tyrimą specialiu aparatu ir nustatė problemines zonas. Pirmo tyrimo rezultatus jūs galite pamatyti šiame įraše, o visą procesą – video
https://www.darjakot.lt/triju-menesiu-eksperimentas-su-douglas/

Vėliau man buvo parinktas visas reikalingų priemonių kursas, kurį aš sėkmingai naudojau tris pastaruosius mėnesius, o kai kurias priemones naudoti pratęsiu, nes jos dar nespėjo pasibaigti. 

Mano kursą sudarė:

„Pixi Glow Mud Cleanser“ giliai valantis veido prausiklis, kurį aš naudojau vakarais tam, kad nuvalyčiau visus per dieną prisikaupusius nešvarumus ant odos. Antras žingsnis vakare ir pirmas ryte būdavo veido toniko „one.two.free!“ naudojimas, taip pat gavau išbandyti toniką iš „Pixi“. Po toniko naudodavau serumus: apsauginį veido serumą „SYS Superfood 4 Your Skin Anti Blue Light Drops“ ryte ir drėkinamąjį veido serumą „Pixi Hydrating Milky Serum“ vakare. Mano veido oda yra mišri, todėl paakiams man buvo paskirtas atskiras paakių kremas „one.two.free! Eye Wonder Cream“. Po odos nuvalymo ir serumų sekė svarbiausias žingsnis, be kurio neturėtų apsieiti nė vienos moters veido odos puoselėjimo ritualas – odos tepimas kremu. Aš naudojau vieną kremą rytais ir vakarais – drėkinamąjį veido kremą-želę „one.two.free! Hydra Power Gel-Cream“, o, prasidėjus šiltajam periodui, apsauginį veido kremą nuo saulės SPF 30 iš „Douglas“. Kelis kartus per savaitę turėdavau daryti kaukes – arba valomąją veido kaukę „Pixi Glow Mud Mask“, arba drėkinamąją gelinę veido kaukę „Douglas Aqua Focus Good Night Gel Mask“. Na, o dienos metu atgaivindavau odą labai maloniu, žvalumo suteikiančiu veido purškikliu „Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Cucumber And Green Tea“.

Visos priemonės

Apie kiekvieną priemonę atskirai ir apie visą eigą žingsnis po žingsnio pasakoju savo pirmame įraše, https://www.darjakot.lt/triju-menesiu-eksperimentas-su-douglas/

o dabar – laukia įdomiausia dalis: išsiaiškinti, ar šis eksperimentas tapo sėkmingu ir kokių rezultatų pasiekiau naudodama šias priemones. 

Ar veido kosmetika suveikė?

Su didžiausiu džiaugsmu galiu pranešti, kad šios priemonės tikrai suveikė, o apie tai byloja ne tik mano pačios pojūčiai, bet ir paskutinio tyrimo rezultatai. 

Visų pirma pastebėjau, kad kai kurios raukšlės tapo ne taip ryškiai matomos. Tai nereiškia, kad jos dingo, tačiau bendrai pagerėjusi odos būklė (drėgmė, putlumas, elastingumas) padarė įtakos raukšlių ryškumui. Aš manau, kad tokį rezultatą pavyko pasiekti naudojant paminėtus serumus ir kremą. Ypatingai norėčiau jūsų dėmesį atkreipti į „SYS“ serumą, kurio sudėtyje yra probiotikų. Pastaruoju metu vis daugiau kalbama apie kosmetikos su gerosiomis bakterijomis naudą. Pasirodo, gerosios bakterijos gali būti efektyviai naudojamos ne tik kaip maisto papildas, bet ir išoriškai. Probiotikai padeda atkurti pažeistą odos barjerą, drėkina ir didina atsparumą neigiamiems aplinkos faktoriams. Kosmetika su probiotikais taip pat naudojama ir tokioms ligoms kaip žvynelinė, aknė, egzema ar rožinė, taip pat uždegimo pažeistai odai gydyti. Iš visų paminėtų priemonių būtent šis serumas man paliko didžiausią įspūdį. Taip pat pastebėjau, kad veido odą pradėjo mažiau berti spuogeliais. Pirmo tyrimo rezultatai parodė, kad, nepaisant savo amžiaus, aknės problema mano odoje egzistuoja, o jeigu tiksliau – egzistavo. Nauji rezultatai parodė, kad uždegiminiai procesai giliausiuose sluoksniuose nebevyksta ir, mano nuomone, visų pirma tai įvyko dėl, vėlgi, bendros pagerėjusios veido odos būklės ir taip pat dėl paskirtų valančių priemonių. Šiuo atveju tai prausiklis ir tonikas, kurių sudėtyje yra rūgšties. 

Jeigu žiūrėjote mano vlogą ir skaitėte ankstesnį įrašą, greičiausiai atsiminsite aparato nuotrauką, kurioje matyti veido odos bendras įvertinimas, kuris atrodo tarsi voratinklis. Šis voratinklis parodė, kurioms veido odos problemomis reikėjo skirti ypatingą dėmesį. Kuo daugiau oranžinės spalvos išsiskleidžia į šonus – tuo blogiau. Naujausioje nuotraukoje galite matyti, kaip pagerėjo rezultatas.

Pirmas tyrimas
Antras tyrimas

Pabaigai norėčiau pasakyti, kad kiekviena iš mūsų yra labai labai skirtinga, ir, be jokios abejonės, dėl šios priežasties kosmetikos pasirinkimas yra labai individualus reikalas, bet svarbiausia, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis priemones, yra jūsų odos tipas

Jei oda sausa – kosmetika turi drėkinti ir maitinti, jei jautri – raminti, jei riebi – subalansuoti riebalų išsiskyrimą. Jeigu kosmetikos priemonė iš karto arba vos tik pavartojus kurį laiką ima gerinti Jūsų odos būklę – tai jums tinkama kosmetika.

Nustatyti veido odos tipą ir pasikonsultuoti dėl veido odos priežiūros priemonių sudėties jums visada padės kosmetologai arba konsultantai-specialistai. Kalbant apie „Douglas“ parduotuvę, tai iš savo patirties labai norėčiau rekomenduoti dėl veido odos priežiūros priemonių kreiptis į Laimutę ir Žydrūnę. Jos turi ne tik sukaupusios labai daug žinių kosmetologijos srityje, bet ir išbando parduodamą kosmetiką pačios. Specialistės taip pat gali atlikti veido odos tyrimus ir pakonsultuoti įvairiais klausimais. Taip pat šios nuostabios moterys neseniai sukūrė grupę Facebook‘e, kurioje dalinasi patarimais ir atsako į visus jums rūpimus klausimus. 
#reklama #douglas #projektas

Be makiažo, be filtrų ar efektų

Latest comments

Post a comment