Top
 

Kokiais gali būti dienos pietūs?

Jeigu nori valgyti be sąžinės graužimo, padaryk tai savo darbu arba hobiu. Aš vienareikšmiškai esu iš tų žmonių, kuriems valgymas yra svarbus ne vien tik gyvybinėms funkcijoms palaikyti bet ir tas svarbus veiksnys, tiesiogiai įtakojantis mano nuotaiką ir dvasinę savijautą.

Ypač aš mėgstu pavalgyti skaniai ir kad visas šis gastronominis procesas vyktu naujoje įdomioje vietoje. Todėl kai sukūriau blogą, iš karto žinojau, jog viena ( o tikrai ne viena ) iš temų bus skirta maistui.

Kas yra tie dienos pietūs?

Dienos pietūs – yra NE tas restorano pasiūlymas, iš kurio vertėtų spręsti apie patį restoraną! Kodėl? “Nukopinu” labai teisingus gerbiamo pono A. Užkalnio žodžius: “Vertinti restoraną pagal dienos pietus – tas pat, kaip vertinti žmogų pagal tai, kaip jis atrodo, kai serga, blogai jaučiasi, kosėja ir šnirpščia nosį. Arba naudojasi tualetu.”. Vis tik dienos pietūs, tai yra masei skirta restorano galimybė prasilaikyti ant bangos, bet ne visada geriausia maisto kokybė ir juo labiau ne geriausi šefo pasiulymai. Ir šioje vietoje prašau netapatinti žodžių NESPRESTI apie restoraną su NEVALGYTI restorane.

Kodėl gi dienos pietūs?

img_8743Kaip bebūtų, taip, pirmą savo “maistinį” straipsnį aš nusprendžiau skirti neišvengiamiems pietums ir apžvelgti bent kelias vietas, kur maitinasi “ofisiniai” mūsų miesto gyventojai, kurių yra daug ir dėl kurių kavinės pluša kiekvieną dieną, bandydamos sugalvoti, kokią kotletką pagaminti, kad įtikti klientui ir dar bent koki centą užsidirbti.

Tiesa yra ta, kad dauguma nori pavalgyti kuo greičiau kuo arčiau darbo ir kuo pigiau, pliusas jeigu skanu ar sveika,  todėl dažniausiai eina į tą pačią, gal jau kiek “užknisusią” vietą, nes nu jau žino kaip čia kas, ir kam tas laiko gaišinimas. O Vilniuje praktiškai visi restoranai siūlo dienos pietus, nes  be jų nelabai ar išgyventų, todėl pasirinkimas didžiulis. Tai vat ir nusprendžiau aš jums parodyti, ką siūlo kitos mūsų miesto maitinimo įstaigos.

img_8716Penkių dienų darbo savaitei aš išrinkau penkias, mano nuomone, skirtingiausias vietas, kur yra siūlomi dienos pietūs. O vertinant kiekvieno iš mūsų galimybes ir pageidavimus, valgyti jose ar ne, spręsti jums 😉

Penkios –iausios vietos…

Apie SENIAUSIUS pietus pirmadienį, AUKŠČIAUSIUS pietus antradienį, PIGIAUSIUS trečiadienį, NAUJAUSIUS man ketvirtadienį ir GERIAUSIUS ne pietus penktadienį, siūlau pasižiūrėti video, kuriame visa info su pavadinimais, skaičiukais ir trumpais komentarais.

 

 

 

 

Latest comments

Post a comment