Top
 

Pirma stotelė: Londonas ir Facebook ofisas

Na ką gi! Deja deja, bet mūsų viešnagė Londone pasibaigė ir mes jau sėdime Stansted’o oro uoste laukdami skrydžio į … Bet dabar apie Londoną,

Londonas yra tiesiog fantastiškas miestas, kuris pakerėjo mane jau po pirmo apsilankymo ir kuris nepaliauja manęs stebinti net ir dabar ir apie kurį galiu kalbėti be perstojo.

Koks gi tas Londonas?

Į kurią pusę tu bepasisuktum, tavęs lauks vis kažkas naujo ir nematyto. Vaikštinėjant Londono gatvelėmis, mane visada aplanko mintis, kad šis miestas gyvena kažkokį savo slaptą, nuo žmonių akių, gyvenimą. Jis tarsi kvepuoja ir turi savyje tiek paslapčių, kad net ir pats “londoniškiausias” anglas visų jų nežino ir niekada nesužinos. Mane iki šiurpuliukų jaudina mintis apie tai, kokia gili yra šio miesto istorija ir apskritai šios šalies tradicijos.

 

Nežiūrint į tai, kad Londone lankosi daug turistų, jis sugeba nesusilenkti po jų kojomis. Šis miestas nebando įtikti kiekvienam atvažiavusiam pažiopsoti ( taip sakau nes Paryžius pasirodė būtent tokiu ).

Ši viešnagė buvo tiesiog nepakartojama. Aš esu tokia laiminga vėl aplankiusi Londoną ir mūsų labai gerus draugus – Aleksandrą ir Valerijų, kurie atrado save šiame mieste ir dėl to labai už juos džiaugiuosi ir net kažkiek pavydžiu, kad jie gali grožėtis šiuo miestu kiekvieną dieną! Jie yra tas pavyzdys, kaip Londonas tampa namais daug dirbantiems ir savo tikslo siekiantiems žmonėms.

Kodėl gi aš nevažiuoju į Londoną, jeigu jau taip gražiai apie jį kalbu? Na tikriausiai visi mes turime savų priežasčių dėl ko vieni negrįšta į Lietuvą ir dėl ko kiti iš jos neišvažiuoja. Kur aš besilankyčiau ir kaip mane nepakerėtų vieno ar tai kito miesto grožis, aš visada sakau, kad išvažiuoju , o gal ir norėčiau kažkiek pagyventi svetur tam, kad vėliau sugrįščiau namo! Ir gal rytoj aš kalbėsiu visai kitaip, bet tai bus jau kita istorija.

Ką mes gero nuveikėme?
Buvimas su draugais ir po labai ilgo laiko tarpo susitikimas su giminaitėmis ir šis nuostabus miestas yra geriau nei gerai. Ir apie viską aš stengiausi nufilmuoti kuo įmanoma daugiau, tačiau apie vieną aplankytą vietą aš norėčiau ir parašyti. Ir ne tik dėl to, jog tai yra daugumai tapusi gyvenimo būdo dalis, kurios iš vidaus pamatyti tenka tikrai ne kiekvienam, bet ir todėl, kad koks ne koks, bet esu blogeris, o tai tikrai kiekvieno svajonė.

Negaliu nepasidalinti savo įspūdžiais iš Facebook ofiso, kelionę į kurį mums organizavo draugai.


FACEBOOK’as!

Žinote ką, tai yra ne vien tik ofisas, tai yra pasaulis, kuriame norisi gyventi, ir taip, dirbant tokiomis sąlygomis, šis darbas taps kone “best in the world”. 

Viskas yra pritaikyta tam, kad tu jaustumeisi geriau nei namie, kad tau nieko netrūktų ir tu norėtum dirbti.

Aš labai stengiausi, bet daug ko nenufilmavau, nes pati negalėjau nuo visko atplėšti akių, ir net po kojomis nespėdavau žiūrėti. Tai yra trijų ar keturių auštų darbo namai, kuriuose tu panorėjęs valgyti- eini valgai ( viskas nemokamai, pasirinkimas milžiniškas ), užsinorėjai alaus- eini ir išgeri ( yra bariukas su alkoholiniais gėrimais ), užsinorėjęs saldumynų- eini į saldumynų kampelį, pavargai- eini pamiegi toje kapsulėje, kurią parodau video, arba į didžiulį žaidimų kambarį. Padirbi-pa’brainstorm’ini, ir nenori eiti namo. Moterų tualete yra visko, ko gali prireikti ( net plaukų lakas ). Nedirbti tu tiesiog nenorėsi, nes viskas aplinkui motyvuoja tave ir įkvepia naujoms idėjoms, kurias norėsi įgyvendinti ir pasidalinti jomis su kolegomis. Beje ten dirba žmonės iš viso pasaulio, tai yra tarsi viena didelė šeima.

Man užteko valandos, kad suprasčiau, kokia yra nereali ši darbo vieta!

Žinau, kad kitą kartą atvažiauvusi į Londoną, aš vėl liksiu pakerėta juo, tačiau rašysiu jau apie visai skirtingas naujas vietas, nes pažintyje su šiuo miestu ribų nėra.

 

 

Latest comments

Post a comment