Top
 

Romantiškai su “MAMA DOČIA” ir “Art Projektu”

Žinote koks yra pats vertingiausias blog’o rašymo ir filmavimo privalumas? Tai naujos pažintys, nauji įspūdžiai, naujos patirtys bei žinios. O taip pat galėjimas viskuo dalintis su Jumis!

Ši trumpa istorija apie mano pažintį su merginą, kurios vardas yra Anna ir apie mūsų pažinties rezultatą. Anna yra labai mielas žmogus ir nuostabi fotografė, matanti gerą kadrą ten, kur kiti net nepagalvotų fotografuotis, o kas man patiko labiausiai, kad ji pataria kaip atsistoti geriau, kokiu šonu atsisukti. Man, ne modeliui, tokie patarimai verti aukso, nes dabar, žiūrint šias nuotraukas man atrodo, kad aš modelis! O juk būtent tokio rezultato nori kiekviena iš mūsų. Anna sugebėjo savo talentą paversti mylimu darbu, o tiksliau menu, kuris turi pavadinimą “Art Projektas”. 

Ir kai ji pasiūlė man sukurti ką nors bendro, aš neturėjau nei menkiausios minties atsisakyti ar net sudvejoti, aišku TAIP! Ir tik taip! Anna pasirūpino nuotraukomis, makiažu ir šukuosena pasirūpino Eli Make Up Studio, o apranga “MAMA DOČIAbrand’as, kuris dar tik įžengia į mados pasaulį, o aš turiu garbę jums parodyti kelis rūbus iš “MAMA DOČIA” kolekcijos. Visi rūbai yra išskirtiniai, siuvami pagal individualų užsakymą ir galintys atskleisti net ir giliausiai pasislėpusi moteriškumą ir romantiką. 

 

 

 

 

 

 

 

Latest comments

Post a comment