Top
 

Trys savaitgalio deriniai

Negaliu patikėti kaip greitai bėga laikas. Visai neseniai aš rašiau apie ankstyvo pavasario aprangos eksperimentus, o jau pavasaris artėja link pabaigos. Šia proga nusprendžiau sukurti tris visai skirtingus aprangos derinius, kuriuos skyriau trims geriausioms savaitės dienoms- P. Š. S.

Part 1. It was Friday! 🍾

Savaitgalis prasidėjo tikrai stipriai! Net per daug įspūdžių vienai dienai. Pirmą kartą apsilankiau Anna Mesha. Bute Vilniuje. Klubas pakerėjo savo nebūdingu klubui interjeru. Tą vakarą vyko “The Dark” 2 metų gimtadienis, kurį turėjau garbę nufilmuoti ir aišku jame apsilankyti. Renginyje dalyvavo būrys kviestinių svečių, o visiems galiojo aprangos kodas- juoda. Pakvietimai į renginį buvo nei kiek ne prastesni nei pati renginio programa. ( nuotrauka yra mano instagrame )

Šiam vakarui ruošiausi tikrai atsakingai. Iš anksto apgalvojau aprangą, atitinkančią vietą ir aprangos kodą. Dėl makiažo ir šukuosenos nusprendžiau kreiptis į šios srities meistrę, vardu Seda. Nors esame pažįstamos jau kurį laiką, iki šio vakaro jos darbais gražėjausi tik iš nuotraukų. Ir štai pagaliau atsirado ir tinkama proga ir laikas pas ją apsilankyti. Išvada: Likau visiškai pakerėta rezultatu! Labiausiai mane nustebino faktas, kad Seda savamokslė. Todėl gebėjimą sukurti tokį makiažą galėčiau pavadinti ne kaip kitaip, kaip talentu! Jos Facebook puslapis: https://www.facebook.com/sedamakeup/

 

 

Mano penktadienio outfitas:

Topas – Stradivarius ( o tiksliau – suknelė )

Sijonas – Reserved

Striukė – Zara

Aukštakulniai – Atmosphere

Skrybėlė – Mohito

 

Part 2. Saturday vibes 🎧

Šeštadienis buvo didikuotas mano DJ darbui Vot Ono vakarėlyje. Ačiū Dievui, bet savo darbe aprangos kodą nusistatau sau pati!! Didesnė moteriškoji mūsų vakarėlių auditorija yra jaunos merginos, kurios, kaip man atrodo, dar tik bando atrasti savo stilių. Savo pavyzdžiu aš vis bandau parodyti joms, jog apart mini sijonų, palaidinių su strazais, trumpų suknelių, blizgančių aukštakulnių-žudikų yra ir kitokia apranga – gal kiek agresyvesnė, tačiau puikiai atspindinti šiuolaikišką stilių, jaunatviškumą ir jeigu norite, seksualumą neperžengiant ribų. Nežinau ar man sekasi…

Mano šeštadienio outfitas:

Bodis – iš Vinted

Suknelė – Reserved 

Striukė – Reserved

Aukštakulniai – Reserved

Akiniai – Tiger

Snapback – Cayler & Sons

 

Part 3. Chill on Sunday!🌊

Diena, kada aš dažniausiai tinginiauju. Ir šis sekmadienis ne išimtis. Kol Kamilis vargo wake’indamas, aš sedėjau su kokteiliuku, ir kūriau šį įrašą. Puikus šiltas oras neleido mautis kelnių, o ir nuotaika per daug romantiška, jog lysčiau į tamsius rūbus.

Mano sekmadienio outfitas:
Suknelė – Reserved
Batai – Zara

Rankinukas – Reserved

Akiniai – Marc by Marc Jacobs

Latest comments

  • braletės 2021-04-28, 16:53 Atsakyti

    Jetus, kokia jūs graži. Artėjant šiltoms dienoms, gal galėtumėt padaryti derinių su braletėmis? Ar jos jau nebe ant bangos?

Post a comment