Top
 

Loreal Baltic Bridal Fashion Show Room 2017

Loreal Baltic Bridal Fashion Show Room 2017 – pirmas tokio pobūdžio renginys Lietuvoje, kuriuo metu nuotakos turėjo puikią galimybę iš arčiau susipažinti su Lietuvos ir kitų šalių dizainerių kūriniais, o svarbiausia pasimatuoti nors ir kiekvieną iš jų.

 

Taip, šiais metais vestuvių tema tampa ypatingai aktuali ir mums – mes ruošiamės vestuvėms, kurios įvyks šių metų rugpjūčio 12 dieną. Ir taip, šiai dienai mes ruošiamės labai atsakingai, todėl apsisprendus su tematiką ir šventės vieta aš pasinėriau į suknelės paieškas. Ir žinote ką… mano nuomonė dėl suknelės pasikeitė jau tris kartus… Ir kuo toliau, tuo labiau aš bijau virsti tą nuotaką -godzilą :DDD

 

Na o dabar apie renginį:
Renginys vyko prašmatniame Kempinski viešbutyje, į kurį užteko vien užeiti, kad jau pasijaustume ypatingai.  Į renginį pasikviečiau savo draugę, kuri ne taip seniai atšoko savo vestuves, puikiai pažįsta mane ir padeda man vestuvių klausimais. Mus pasitiko dvi labai malonios merginos, kurios paaiškino visą sistemą. O sistema buvo labai paprasta – apžiūri viską ir matuoji ką nori. Prie viso šito gavome dovanas- „Būsimos nuotakos darbo knygą“ 2017 metams ir baltą rožę, kuri dabar puošia mano naktinį staliuką.

 

Įžengus į salę mes atsidūrėme tikrų tikriausiame suknelų rojuje, kur susipažinome  su tokių dizainerių, kaip Egidijus Rainys, Robert Kalinkin, Agata Wojtkiewicz, Inga Miltienienė, Gemy Maalouf ir kt. kūryniais.

 

 Suknelių buvo labai labai daug ir įvairiausių…. tuo pačiu daug buvo ir nuotakų, norėjusių visą tai pamatyti pačiupinėti ir pamatuoti. Dėja, kartais norėjosi daugiau erdvės, o kartais – privatumo. Visos merginos sukneles matavosi panašiai, kaip kažkada pasimatavimai vykdavo Gariūnuose- pasislėpus už iškabintų rūbų, bet ačiū Dievui ne lauke 😀 Visoje patalpoje buvo 4 veidrodžiai, prie kurių tekdavo net pastovėti eilėje ir palaukti kol kita nuotaka pasigrožės savimi.

Nepaisant štai tokių kelių nepatogumų, į kurios manau, organizatoriai atkreips dėmesį kitais metais, tai buvo nuostabus renginys! Visų pirma dėl puikaus laiko praleidimo, dėl nuostabios galimybės pamatyti tiek daug suknelių vienoje vietoje, o svarbiausia dėl to, jog būtent čia aš išsirinkau tą savąją svajonių suknelę 🙂 O tai reiškia, kad tikslas pasiektas ir būtent čia – Baltic Bridal renginyje.

 

Trumpas video iš šio renginio:

 

Latest comments

Post a comment