Top
 

Ko tikėtis iš Gran Canarijos?

Ko tikėtis iš poilsio Gran Canarijoje? Tik geriausio, rimtai! Atvirai pasakius, nežinau kiek populiari yra ši kryptis tarp mūsų tautiečių, tačiau jeigu jau kalbėti apie mane, tai Gran Canaria tapo viena iš mano favoričių.

Visų pirma dėl mums įprastesnės europietiškos kultūros. Vis tik lyginant su tais pačiais JAE, šį dalyką pradėdi vertinti ir laikyti privalumu. Dėl puikaus komfortiško klimato. Dėl galimybės tiesiog atsipūsti ir apie nieką negalvoti. Ten net „bomžiukai” atsipūtę ir neįkirūs. Ten gyvenimas tampa puikiu ir paprastu!

 

 

Ką nuveikti GC?

Mes apsistojome Los Palmas mieste, kuris laikomas salos „sostine” ir yra labiau tradicinis. Jame yra daug muziejų, istorinių paminklų ir gražių senovinių pastatų. Los Palmas mieste tu turėsi galimybę pamatyti ir susipažinti su salos tradicijomis ir istorija savaime aišku.

 

 

 

Tuo tarpu Maspalomas yra nu jau kurortų kurortas. Viešbučiai- suvenyrai- viešbučiai. Tiesa, būtent prie šito kurorto yra įsikūrę vandens parkas Aqualand, Sioux City park ir Palmitos park. Tikriausiai tokių pramogų megėjams būtų tiesiog patogiau gyventi šalia. Taip pat ten galima pasijusti kaip tikroje dykumoje, aplankius Maspalomas kopas.

 

Gamta yra atskiras punktas, dėl kurio Gran Canaria verta dėmesio. Nesvarbu kokiame mieste tu apsistojai, nuvykęs į salos gilumą tu turėsi galimybę pamatyti visiškai kitokį vaizdą negu kad būdingas paplūdimiams.

Aktyvaus poilsio megėjams Atlanto vandenynas yra suformavęs puikias bangas surf’inimui ir puikų šiltą vėją skraidymui parasparniu ar kite’inimui. Norėdamas patapti surfintoju, bent porą valandų pasinaudok trenerio paslaugomis. Būtina! Ir būk pasirengęs prisigerti sūraus vandens ir pajusti koks sunkus gali būti šis sportas.

 

Tips for your trip:

1. Skraidome su Ryanair avialinijomis, mokame „kopeikas”. Na čia aš gal šiek tiek perdėtai. Į salą skridome per Liverpulį. Iš L į GC bilietai kainavo po 9,99 Eur. Iš VLN į L bilietai kainavo po 16,99 Eur. Bendrai nuskridome už 53,96 Eur.

2. Iš oro uosto važiuoja Global kompanijos autobusai. kaina yra apie 3 Eur už kelionę. Tad neverta permokėti už taxą ar kitokį transferį.

3. Jei nenorite per daug išleisti apgyvendynimui, norečiau parekomenduoti tikrai puikią vietą apsistojimui- Edificio Playa. Apartamentai su virtuve, balkonu, iš kurio atsiveria vaizdas į jūrą ir 3-mis miegamosiomis vietomis. Už 4 naktis sumokėjome 190 Eur. Pasitiko su šampanu, šokoladu. Apartamentuose buvo ne tik visi įprasti apsistojimui dalykai, bet ir tiesintuvas, priemonės įdegiui ir skalbimo mašyna su skalbikliais, kavos aparatas ir kava. Neradau tik lygintuvo. Įvertinimas bookinge- 9 iš 10.

4. Kelionei po salą pasirinkome Avis kompanijos automobilį už kurį parai su draudimu sumokėjome ~ 60 Eur. Rinkitės galingesnį automobiliuką.

5. Los Palmas miestą galima apžiūrėti iš turistinio autobuso, kurio kaina vienai dienai vienam žmogui- 20 Eur.

6. Gavę sąskaitą bare ar restorane, pamatysite IGIC 7 proc. mokestį. Neapsigaukite, tai ne aptarnavimas, o kažkas panašaus į PVM. Aptarnavimo mokestis Ispanijoje nėra įtraukiamas į sąskaitą. Tad „fell free” įvertinti gerą aptarnavimą.

7. Mojo surf school- už 2 val. pamoką su angliškai kalbančiu treneriu ir su inventoriumi sumokėjome 44 Eur.

8. Video parodyti restoranai- AC Mariot panoraminis restoranas ir šalia apartamentų įsikūręs restoranas Casa Blanca terazza.

Na o dabar VIDEO:

 

Latest comments

Post a comment