Top
 

Kalėdinių dovanų TOP 10

Prasidėjo nuostabusis žiemos švenčių laikotarpis. Kupinas magijos, geros nuotaikos, pasiruošimo Kalėdoms  ir…. minčių apie tai, kokiomis dovanomis šiais metais nustebinti savo artimuosius. Kaip ir praeitais metais aš skubu pasidalinti su jumis keliomis pagal mane įdomiomis idėjomis, kuriomis be abejo ruošiuosi pasinaudoti ir pati. Taip pat siūlau peržvelgti ir ankstesnių metų sudarytu “Dovanų Top 10” sąrašu ir turėti net 20 idėjų dovanoms.

  • Šmaikščios kosmetikos arba veido odos priežiūros priemonių rinkinukas ( draugei, klasiokei, sesei, dukrai). Mūsų dienomis be kosmetikos priemonių neapsieina nei viena moteris. Tačiau kosmetika nereiškia neįdomių negražių ir tik suaugusioms skirtų buteliukų kolekciją. Šiandien kosmetikos gamintojai gali pasiūlyti tai, kas tiks ir patiks jaunoms merginoms. Tokią dovanėlę galima surinkti pačiai ir puikiai tilpti į turimą biudžetą. Kas tai gali būti? Visų pirma negaliu nepažymėti smagių Kocostar kaukių, kurių kaina prasideda nuo 4,90 Eur ir The Konjac Sponge Veido kempinėlės, plaukų šampūno su maišiuku “Foamie shampoo bar”, kuris labiau primins muilą negu šampūną, kaina 6,56 Eur. Čia pat norėčiau pažymėti ir visiškai mane pakerėjusias plaukų gumytes Invisibobble, kurių kaina prasideda nuo 4,49 Eur.  Ir…. last but not least, kiek brangesnės priemonės, kurios nepaliks abejingų – kultinis korėjiečių prekės ženklas, pasižymintis labai aukšta kokybe TONY MOLY, priemonių kainos prasideda nuo 3,99 Eur. www.douglas.lt, www.garbane.lt, www.topbeauty.lt 
  • Gėlių kompozicija ( mamai, tetai, močiutei, sesei ). Šiuo atveju aš kalbu apie dirbtinių gėlių kompozicijas, kurios dabar, skirtingai nei anksčiau, yra padaromos iš labai gražių ir kokybiškų gėlių. Tokia puokštė taps puikia namų puošmena ir labai labai ilgai džiugins gavėją. Aš pati turiu ir galėčiau rekomenduoti Natalijos Bunkės kuriamas kompozicijas. Pas Nataliją labai didelis pasirinkimas kaip ir pagal dizainą, taip ir pagal kainas. Taip pat Natalija puokštes įvynioja į originalų popierių ir maišą, o taip pat prideda kortelę su palinkėjimu ir pakvepina visą dovaną. Dovana iš karto paruošta įteikimui. Vieną iš tokių puokščių šiais metais planuoju padovanoti ir aš.  Facebook: Home decor by Natalija Bunke, Instagram: home_decor_by_natalija_bunke

Paskaita apie kavą, vyną, viskį arba bilietai į “Vyno dienos” (dovana bet kam, kas yra sulaukęs pilnametystės ). Praeitais metais viena iš pasiūlytų dovanų buvo šampano degustacija, tačiau šiais metais aš sužinojau, kur galima surasti didesnį paskaitų pasirinkimą, neapsiribojant tik šampanu. Tai gali būti paskaita apie kavą draugei, sesei ar bendradarbei. Apie viskį broliu, bendradarbiui, draugui. Tokių paskaitų kaina yra apie 40 Eur.  Arba tai galėtų būti pakvietimas į tarptautinę vyno parodą “Vyno dienos”, kurios ir pati nepraleidžiu jau penkis metus, o ateinanti paroda taps jubiliejinė, todėl manau, kad šis renginys tikrai bus vertas dėmesio. Kaina prasideda nuo 16,20 Eur. Daugiau informacijos apie visas paskaitas galima surasti Facebooke, puslapyje Someljė mokykla, o bilietus į parodą platina www.tiketa.lt.

  • Stalo žaidimai ( draugams, vaikui, giminėms ). Atvirai prisipažinsiu, kad tokia dovana asmeniškai manęs nesužavėtų, nes aš nelabai mėgstu stalo žaidimus, tačiau dauguma mano draugų juos dievina! Ir žinodama jų aistrą tokiems vakarų praleidimams, Kalėdų proga su didžiausiu noru papildyčiau jų turimą kolekciją nauju žaidimu. Stalo žaidimus dievina ir mano krikšto sūnus, todėl šiais metais Kalėdų senelis būtent tai jam ir padovanos;) Manau, kad geriausio patarimo, kurį žaidimą rinktis ir kurie yra populiarūs, galima būtų tikėtis Hobbyshop parduotuvėje, o prieš įsigyjant, pigiausio varianto vis tik paieškočiau internete. Vienas iš populiariausių žaidimų, kurį teko ir pačiai pažaisti yra Dixit ( tikrai smagus), kaina 29,99 Eur. 
  • Kristinos Pišniukaitės knyga “Ant medinės lentelės” ( mamai, draugei, sesei, bendradarbei ). Jeigu ši knyga dar netapo, tai tikrai yra arti to, kad taptų bestseleriu ir vadintųsi “must have” kiekvienoje virtuvėje knyga. Šioje knygoje jus surasite daugybę įdomių, sveikuoliškų ir kas svarbiausia, nesudėtingų receptų. Nesvarbu ar mėgsta tokios dovanos gavėjas gaminti ar ne, jis šimtu procentu susigundys ją atidaryti ir ką nors pabandyti pagaminti.  Šią knygą platina visi knygynai ir knygynų internetinės parduotuvės. www.knygos.lt kaina internetu 17,15 Eur.
  • Laikrodis ( mamai, tėvui, vyrui, vaikinui, merginai, žmonai ). Nors egzistuoja skirtingi prietarai apie laikrodžius ir apie tai, kam jų dovanoti nevertėtų, aš jais netikiu ir manau, kad laikrodis yra vienas gražiausių aksesuarų vyrui ir moteriai. O jeigu žmogus jo neturi, tai jokiu būdu nereiškia, kad jis jo nenori. Mano mama praktiškai niekada neturėjo rankinio laikrodžio. Aš galvojau, kad gal ji jų nemėgsta, tačiau surizikavau ir šiais metais padovanojau jai Daniel Wellington laikrodį. Dabar ji jo nenusiima! Pasirodė, kad ji seniai svajojo turėti, bet jai buvo visada gaila pinigėlių geram laikrodžiui. Aš nežinodama išpildžiau jos svajonę. Vieną iš Daniel Wellington modelių padovanojau ir vyrui. Jis visada sakė, kad laikrodžio jam nereikia, tačiau kai tokį gavo, dabar niekada nepamiršta juo pasipuošti. Ypatingai gražiai laikrodis atrodo prie šventinės aprangos (kostiumo, pavyzdžiui). Jeigu ši idėja jums pasirodė įdomi, skubu pasidalinti nuolaidos kodu „DWxDARJA”, kuris suteikia 15% visai produkcijai bei Kalėdų pasiūlymams: www.danielwellington.com puslapyje iki sausio 15 dienos.
  • Makiažo “sau” pamoka “Make up 2 go” mokykloje (dukrai, sesei, draugei, mamai). Turiu prisipažinti, žiūrėdama savo paauglystės nuotraukas aš nesuprantu, kodėl mama neišmokė manęs teisingai dažytis. Mano makiažas buvo viena didelė tragedija ir tai tęsėsi gan ilgą laiką. Gal ne visos mamos propaguoja makiažą, bet neigti jo svarbos jaunos panelės gyvenime irgi negalima. O gal kartais ir mamoms pats laikas pasidomėti makiažo tendencijomis ir atrasti sau kažką naujo šioje srityje. Naudingas ir naujas žinias apie makiažą gali suteikti būtent “Make up 2 go” studijos mokytojai. Aš pati lankiau pamokas ten ir labiausiai man patiko tai, kad ten galima atsinešti ir mokytis dažytis su savo turimomis priemonėmis.  Daugiau informacijos Facebook puslapyje “Make up 2 go” 
  • Kelionė. Šiais metais gimtadienio proga iš vyro gavau nerealią dovaną ir ji tikrai puikiai tiktų ir Kalėdų proga. ( vaikinui, vyrui, merginai, žmonai, tėvams ). Ne kartą esu minėjusi, kad geriausia dovana yra įspūdžiai, todėl kiekvienas apsidžiaugs tokią dovaną gavęs ir nors trumpam, nors savaitgaliui, ištrūks iš kasdienės rutinos. Vienintelis svarbus momentas – tai datos. Reikėtų tiksliai sužinoti kelioms dienoms ir kada tokia dovana būtų tinkamiausia. Jeigu atostogoms jus galite skirti savaitę ir kiek daugiau pinigų, patarčiau išnaršyti www.makalius.lt. Jeigu laiko ir pinigų atžvilgiu galimybės ribotos, kelionę patarčiau planuoti patiems. Mes visada bilietus ieškome www.ryanair.com, www.wizzair.com arba www.skrendu.lt svetainėse, o viešbučius www.booking.com arba www.airbnb.com svetainėse. Autobusu galima nebrangiai nuvykti į kaimynines šalis. Štai vienas iš labai realių ir nebrangių variantų į Milaną savaitgaliui. Taip pat turiu kelis pasiūlymus, kaip tokią dovaną apipavidalinti. Vienas iš variantų kaip padarė mano vyras, šį variantą jus galite pamatyti mano video apie gimtadienį:  VIDEO  Kitas variantas: lagaminas, kuris ne tik leis suprasti, kad artėja kažkas neįtikėtino, bet ir dar ilgai tarnaus dovanos gavėjui, mūsų lagaminai iš Mandarina Duck. Labai stilingi kokybiški lagaminai. 
  • Trip Map paveikslas žemėlapis ( dovana bet kam, kas mėgsta keliones). Nesvarbu ar žmogus yra aplankęs vos kelias šalis ar gali pasigirti dideliu aplankytų šalių skaičiumi, toks paveikslas taps nuostabia namų puošmena ir visada primins apie pamatytus miestus ar šalis. Taip pat toks paveikslas gali tapti puikiu apipavidalinimu idėjai, kurią pateikiau aukščiau. Padovanokite paveikslą su pažymėtu miestu, į kuri keliausite.  www.tripmap.lt, tokios dovanos kaina priklausys nuo paveikslo dydžio. 
  • Dovana savo rankomis (bet kam) Ko gero pati nuostabiausia ir geriausia dovana yra ta, į kurią įdėjome dalelę savęs ir kurią padarėme savo rankomis. Tačiau tai yra ir ta dovana, kuriai sugaišime daugiausiai laiko, kurio galbūt turime ne visada, o ir kaip sugalvoti ką sukurti. Praeitais metais aš dalinausi idėja ir pamokėle, kaip savo rankomis sukurti kalėdinį eglutės burbulą – žaisliuką. Šiais metais sulaukiau nemažai klausimų apie tai, kur galima surasti tą video, todėl skubu juo dar kartą pasidalinti, VIDEO

Latest comments

Post a comment