Top
 

“Ar imti?” – klausimas, kurio galima išvengti

“Ar imti?!!”, – Būtent tokio klausimo į telefoną ir nuotraukos prie jo sulaukia 90 proc. žmonių, kurie su savo antromis pusėmis, sesėmis ar draugėmis nenuvažiuoja apsi’shop’inti 😃 Beeet… šį savaitgalį šio klausimo galima išvengti ir aš skubu pasidalinti kaip.

Šiandien aš ir su dar keliomis mūsų šalies blogerės turėjome galimybę vienos iš pirmųjų susipažinti su visomis pirkinių maratono WOWZA  nuolaidomis bei pasiūlymais, pasinaudoti jais pačios, papasakoti apie tai savo sekėjams ir be abejo pakviesti sudalyvauti. Tai yra ne tik puiki galimybė atnaujinti savo garderobą, bet kas svarbiausia – susitaupyti, nes praktiškai visur visam asortimentui, tuo tarpu ir naujoms kolekcijoms, taikomos nuolaidos. Todėl jeigu seniai esate nužiūrėjusi kokį nors gražų aksesuarą ar palaidinę, palankus metas pasidaryti sau šventę. O jeigu dar nesate tokių tarpe, aš skubu pasidalinti  savo ryškiausiais atradimais ir pasakyti, kad absoliučiai kiekvienam iš jų gegužės 18-19 dienomis taikomos nuolaidos! Į klausimą “Ar imti?” atsakymas vienas – imsime viską!

Tik atėjusi į Panoramą aš nuskubėjau į Massimo Dutti  parduotuvę, kur išsirinkau du derinius. Vienas iš jų susideda iš kostiuminių kelnių, lengvos palaidinės ir labai gražios alia liemenės. Manau, kad tai galėtų tapti puikiu pasirinkimu ofise dirbančiai moteriai. Antras gi skirtas vakarui – tai yra ryškus raudonos spalvos kombinezonas su labai plačiomis kelnėmis, labiau priminančiomis sijoną. Pasiūtas iš labai lengvos medžiagos, todėl pasirinkus tokį apdarą šventei karšta nebus, o kas svarbiausia, jausitės patogiai. Abu deriniai yra iš naujos kolekcijos, o gegužės 19 d. visoms nenukainuotoms prekėms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

 

 

Toliau akys nuvedė į mano paauglystėje dievinamą parduotuvę. Dabar aprangos stilių esu kiek pakeitusi, tačiau šio brand’o piniginių vis tiek negaliu atsisakyti. Ir tai yra GUESS. Kolekcijos kaip visada orientuotos į moteris, norinčias pabrėžti moteriškumą , prijaučiančias blizgučiams strazams ir gipiūrui. Aš ir pasirinkau trumpą juodą gipiūrinę palaidinę ir dabar labai aktualias platėjančias kelnes. Antras derinys – priešingai, skirtas laisvalaikiui. Guess parduotuvėje gegužės 18 d. 30 proc. nuolaida bus taikoma tik atrinktoms prekėms, o gegužės 19 d. – 20 proc. visoms ir 30 proc. atrinktoms.

 

Nors Panoramoje lankausi praktiškai kiekvieną dieną, tik šiandien pirmą kartą apsilankiau CHIC parduotuvėje ir likau labai labai maloniai nustebinta! Tikrai patariu nepraeiti jos, nes būtent joje galima atrasti perliukų. Mano atveju jais tapo labai gražus laisvalaikio kostiumėlis, ir dvi suknelės. Chic parduotuvėje 20 proc. nuolaida bus taikoma visai naujai kolekcijai abi dienas, o taip pat ten yra prekių, kurių kainos sumažintos net 70 proc. Apsižiūrėti ten tikrai yra verta.

 

 

 

Toliau keliauju į labai man patinkančią Stradivarius parduotuvę, kurioje visada galima surasti ryškiausių mados tendencijų už labai labai prieinamas kainas. Ši parduotuvė tiks absoliučiai visoms, kurios nori atrodyti stilingai neišleidžiant daug pinigų. Stradivarius’e aš negalėjau neatkreipti dėmesio į dvi labai šiuo metu populiarias rankines. Viena iš jų yra nešiojama ant liemens ( mano tėtis 90 tokią turėjo 😀 ), o kita yra labiau krepšys nei rankinė. Su mažomis skylutėmis. Talpus didelis krepšys visiems daiktams sumesti. Outfitas mano prie šių rankinukų nedera, tačiau puikiai tiks mėgstančioms komfortą ir natūralias gamtos spalvas. Beje, ten tokio stiliaus rūbų dabar irgi nemažai.  Į Stradivarius keliaukite 19 dieną, nes būtent tada visoms prekėms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

 

Aprangos galerija! Tikrų tikriausia galerija, kurioje visus eksponuojamus meno kūrinius galima įsigyti. Esu pasinešusi ant Diesel prekinio ženklo. Net jeigu ir žinau, kad nusipirkti sau nieko negalėsiu, visada užsuku tiesiog pasižiūrėti ką įdomaus sugalvojo šis iki šiurpuliukų stilingas ir šiuolaikiškas brand’as. Šį kartą, man atrodo, Diesel sutriuškino net ir plačiausios vaizduotės turėtojus savo nauja kuprine-zuikiu. Nu kosmosas!!!! Taip pat labai patiko džinsinė striukė su ornamentu, kurios kaina yra tikrai nedidelė, bet ir mažų dydžių Vilniuje nebeliko. Reikėtų užsakyti iš kitų miestų. 18 ir 19 dienomis visoms nenukainuotoms prekėms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

 

Štai tokie yra mano revizijos metu padaryti atradimai. Na o dar daugiau jų galite padaryti ir Jūs šį savaitgalį užsukę į Panoramos PC kur vyksta WOWZA pirkinių festivalis! Beje, tai ne tik nuolaidos, bet ir pramogos, dovanos ir dar daug kitų staigmenų. Iki pasimatymo Panoramoje, o plačiau apie visas visas akcijas skaitykite čia

Latest comments

Post a comment