Top
 

Prabangi “Išteku.lt” vestuvių paroda.

Išteku.lt vestuvių paroda Taip taip, ir vėl apie vestuves! Tačiau šį kartą iš “Išteku.lt” parodos, kuri organizuojama jau ketverius metus. Ir nors įprastai ji vyksta rudenį, šiais metais pirmą kartą ją organizavo ir žiemą. Didžiūlis pliusas tiems, kas kels vestuves pavasarį ir vasarą. O mes, kaip tik patenkame į tokių tarpą.

 

Pradėsiu nuo to, kad palyginus su anksčiau aplankytomis parodomis, ši paroda man pasirodė žymiai jaukesnė ir daug daugiau – prabangesnė. Jaukesnė matyt dėl to, kad ji buvo tikrai nedidelė. Per dvi valandas mes viską apėjome mažausiai po keletą kartų, prifotkinome, prifilmavome ir pabendravome su visais, kurie mums pasirodė aktualūs. Tačiau maža nereiškia bloga. Prabangi- būtent tokia buvo ši paroda.

Apie viską iš eilės

Visų pirma parodoje buvo pristatytos tokios vietos šventei, kaip Harmony park, restoranas “Batoras”, Vilnius Grand Resort, Ramada ir kiti. Jau vien pavadinimai daug ką pasako, o pačiame renginyje atstovai ypatingai pasistengė pasireklamuoti iš geriausios ir gražiausios pusės.

 

Parodoje buvo pristatomi maisto pateikimo sprendimai, ir vėl gi, nu nerealiai gražu! Stilingi prabangūs užkandžiai ir desertai, kuriais net nenorėjome vaišintis, kad tik nesugadinti prigaminto grožio.Tikrą stalo serviravimo ir dekoravimo šedevrą pristatė Mantas Petruškevičius, o asmeniškai sau jau seniai būvau pasižymėjusi “Floristus ant ribos” ir čia dar kartą turėjau progą pasigrožėti jų profesionalumu.

Išteku.lt vestuvių paroda

Manto Petruškevičiaus stalo serviravimas ir papuošimas

Visą šį grožį lydėjo gyvos klasikinės muzikos garsai, suteikdami aplinkai dar daugiau prabangos. Taip, būtent tokiai muzikai grojant aš norėčiau ištarti lemtingąjį “Taip”.

išteku.lt vestuvių paroda

Dar kartą įsitikinau, kad tobulėjimui ir išradingumui ribų nėrą. Parodoje buvo pristatytos tokios pramogos, kurias kažkada galėčiau įsivaizduoti tik labai turtingų žmonių vestuvėse. Tačiau pasistengus visi galėtume sau bent vieną iš jų leisti. Didžiausią įspūdį man paliko dailiojo čiuožimo atstovė, surengusi trumpą pasirodymą.  Tiesa ne ant ledo, o ant specialaus pavišiaus, kuris gali būti, be didelių pastangų, patiestas praktiškai bet kur. Tikros ledo skulptūros, kuriuose buvo įšaldytos gyvos gėlės ir nuotraukos. Ne ką mažiau įspūdingas yra ir desertų šou. O taip pat AmourD’evil namų kvapai ir žvakės, kurios puikiai papuoštų aplinką arba liktų puikiu prisiminimu svečiams. Beje, tai lietuviškas produktas.

Suknelėms šį kartą neskyriau didelio dėmesio, tačiau tos, kurioms tai dar yra aktualu, turėjo puikią galimybę pabendrauti su suknelių dizaineriais, ir pasigrožėti suknelių ekspoziciją.

Taip pat tam tikrais paskirtais laikais atskiroje salytėje vyko uždari seminarai ir pasirodymai.

išteku.lt vestuviu paroda

 

Anksčiau aš lankiausi tokiose parodose su draugėmis, bandydama padėti suplanuoti šventę joms ar tiesiog palaikyti kompaniją, todėl pasakysiu atvirai, į viską žiūrėdau paprasčiau ir man tai buvo tarsi pramoga….Bet negalėčiau to paties pasakyti apie šį katą. Viską bandžiau įpaišyti į savo svajonių vestuves ir išspausti maksimaliai naudos. Galbūt dėl to man ši paroda buvo ne vien tik graži bet ir labia naudinga.

 

 

 

Video iš renginio:

 

Latest comments

Post a comment