Top
 

Kodėl Tau nepatinka Mados Infekcija?

Kodėl Tau nepatinka Mados Infekcija? – kiekvienais metais aš noriu užduoti šį klausimą daugeliui tų žmonių, žiauriau nei žiauriai komentuojančių nuotraukas, kurias po renginio įkelia, ko gero, kiekvienas naujienų portalas Lietuvoje. Šiais metais aš pirmą kartą apsilankiau Mados Infekcijos renginyje ir norėčiau papasakoti ne tik apie patį renginį ir pasidalinti savo įspūdžiais,  bet  ir padiskutuoti apie tai, kodėl internautams taip jau neįtinka šis renginys:

 

  1. Gal dėl to, kad ten ateina frykai? Tai yra mados renginys ir būtent ten galima išvysti visų įmanomų ir neįmanomų stilių įvairovę. Absoliučiai kiekvienas į Mados Infekciją apsirengia taip, kaip jam pačiam patinka ir yra gerai, nebandydamas įsisprausti į visuomenės nustatytus rėmus. Kažkas visiškai nesurekšmina šito, kiti puošiasi kaip į svarbiausią metų renginį, o treti bet kokią kainą bando atkreipti dėmesį į save. Visokių yra – visokių reika! Tai yra kiekvino žmogaus asmeninis reikalas ir ačiū Dievui mes gyvename tokiu laiku, kai galime rengtis kaip panorėję. Ir apskritai, norite Jūs ar nenorite, bet turime pripažinti, kad renginyje buvo labai daug labai stilingų žmonių! Ką besakyčiau, dėl pasenusių pažiūrų ir asmeninių kompleksų “haters gonna hate”. Kas liečia mane, aš nedėjau torto ant galvos, kad mane žutbūt nufotkintu, bet ir nepasakysiu, kad visiškai neskyriau laiko aprangai. Tai mano pirmas mados renginys ir aš norėjau likti pastebėta.
  2. Dėl to, kad ten demonstruoja nesąmones? Iš dalies sutiksiu. Man irgi patiko ne viskas, bet taip ir turi būti.  Jeigu patiktų viskas, susidarytų nuomonė, kad neturiu nuomonės. O jeigu nepatiktų niekas – reikštų, kad visiškai nesidomiu mados tendencijomis, nes vis tik aktualius šiam sezonui dalykėlius tikrai parodė.  Tiesiog ne visi suprantame kas yra kolekcijos pristatymas ir kaip tinkamai jį vertinti. Aš manau, nereikia dizainerio pristatytą outfit’ą vertinti vientisai ir tik taip, kaip jis jį pristatė. Jeigu dizaineriui kažkas toptelėjo ir jis nusprendė kuo keisčiau pristatyti kolekciją, PASIKARTOSIU, tai nereiškia, kad jūs ją turėsite būtent taip ir vilkėti. Kaip tik priešingai. Bet kaip kitaip, tik ne taip, kaip buvo parodyta pristatyme. Paimu kelias nuotraukas iš skirtingų žinių portalų, kuriuose pavaizduoti gan “drąsūs” kolekcijų pristatymo sprendimai, bet patys rubai ar detalės super’inės ir mielai jas įtraukčiau į savo garderobą.  O tiksliau šią suknelę, marškinius, kailinukus ir švarką- suknelę.mados infekcija
  3.  Mūsų dizaineriai neverti dėmesio?  Visų pirma, kad taip sakyti, reikia labai gerai susipažinti su visų jų kūrybą. O antra, tiksliau būtų pasakyti neverti Mados Infekcijos. Dėl kai kurių dalyvavusių susidarė labai dviprasmiška nuomonė. Lyg ir šaunuoliai, kad stengiasi, bet kodėl kolekcijai panaudojo visiškai nevertas podiumo medžiagas? O pasiuvo taip, tarsi dar tik mokosi? Ir kam jie čia? Turime labai talentingų žmonių, bet kažkodėl neišvydau jų šiame renginyje. Nežinau kam šį klausimą reikia uždavinėti. Ar patiems dizaineriams ar renginio organizatoriams. Asmeniškai mane nuliūdino gerai žinomas ženklas 2ru2ra, iš jų tikėjausi daugiau. Dizainerę iš Lenkijos matyt įkvėpė Mohito praeito sezono kolekcija ir šiaip kolekcija kažkokia keista.  Dizainerių duetoV. Rosenberg ir P. Leono kolekciją užtemdė pats pasirodymas, kuriam labai tinka rusiškas žodis- “эпотажный”.  Neatsimenu ką rodė, bet ilgai nepamiršiu kaip tą padarė. Didžiausią įspūdį paliko Diana Paukštytė, Jaroslaw Ewert ir Upcycled by LT x Thom Bara. mados infekcija
  4. O gal dėl to, kad nesi ten buvęs? Visus ankstesnius metus tik stebėjau nuotraukų galerijas ir pasakysiu atvirai, negalvojau, kad kada nors apsilankysiu šiame renginyje. Man jis atrodydavo tarsi nepasiekiamas. Aukštos mados renginys, skirtas tik stilingiausiems ir garsiems šalies žmonėms. Taip nėra. Renginys yra skirtas bet kuriam, turinčiam bilietą! O bilietą galima įsigyti lygiai taip pat, kaip ir į bet kurį kitą renginį. Pagirtinas momentas,kad tai yra kruopsčiai suorganizuotas ir apgalvotas renginys. Noriu pažymėti puikų savanorių darbą, kurie nukrepdavo žmones, suteikdavo informaciją ir buvo labai draugiški bei malonūs. Taip pat renginio metu kiekvienas galėdavo gauti išmeginti produktų iš Avon naujos kosmetikos linijos (aš gavau net tris pilnaverčius produktus), pasidaryti makiažą, paskanauti Magnum ledų, nors ir visų skonių, ir pasidaryti momentinę nuotrauką atsiminimui. Kaip viskas atrodė iš vidaus, siūlau pasižiūrėti patiems, ir nors trumpam apsilankyti kitokiame nei mes pratę matyti, nepaprastame ir stilingame renginyje. Jūsų įspūdžiai ir galimybė jais dalintis – jūsų turtas.

 

Latest comments

Post a comment