Top
 

Keliautojos pasirinkimas – L’occitane rudens grožio dėžutė! 

Ne vieną kartą gyriausi ir pažadu, jog tai bus paskutinis kartas, tačiau šiais metais aš atšvenčiau savo pirmąjį blog’inimo gimtadienį ir sulaukiau neįtikėtinos dovanos iš L’occitane – galimybės prisijungti prie kitų blogerių, žinomiausių Lietuvos blogerių, ir sukurti Rudens grožio dėžutę! Tai yra nuostabu dėl kelių priežasčių.

Visų pirma, be galo faina, kai tavo vardas figūruoja ant reklaminių plakatų, ant skrajučių ir ant pačios dėžutės. Tai reiškia didžiulį pripažinimą man kaip blogeriui.

O antra, kad aš pasakoju apie pasaulinio lygio kosmetikos ženklą, kurio priemones aš pati naudojau naudoju ir naudosiu. Todėl pasakoju apie tai, kas  man jau tapo puikiai žinoma.

loccitane

Kodėl keliautojos pasirinkimas? 

L’occitane priemonės be abejo tinka visoms įmanomos vietoms, progoms ir t.t. Tačiau turi jie vieną didžiulį privalumą prieš kitas kosmetikos kompanijas- tai didelis mažos talpos priemonių pasirinkimas.

Nesvarbu kur ir kuriam laikui mes su vyru keliavome, mes visada sugebėdavome viską talpinti tik į rankinį bagažą. Neįimant papildomo bagažo galima sutaupyti nemažai pinigų ir savo jėgų juos paskui tampant. Tačiau yra ir viena sąlyga. Keliaujant su rankiniu bagažu kiekvienam keleiviui į lėktuvo bortą leidžiama įsinešti skysčius, kurie yra iki 100ml. buteliukuose, visų jų bendras tūris neturi viršyti 1000ml, tai yra vieno litro, ir visi jie turi tilpti į vieną permatomą maišelį. Tai yra oficiali ir aktuali informacija.

Tai va L’occitane yra vieni iš nedaugelių, galinčių pasiūlyti labai didelį asortimentą mažomis talpomis.

Kelionė man visada yra siejama su kažkokiu kitokiu nauju mažu gyvenimu gyvenime. Keliaudami mes pasprunkame nuo įprastos aplinkos, nors ir vienai nakčiai, bet paverčiame viešbutį savo namais. Pamatome ir išgyvename tiek daug. Man patinka šis viso ko naujo jausmas ir todėl priežiūros priemones, kurias įmanoma aš įsigyju naujas, jeigu turiu kvepalų mėginėlių, paimu juos. (Pvz prieš šią kelionę aš apsilankiau pigu.lt parduotuvėje, ir nusipirkau ten mažus 3 ml. moteriškus ir vyriškus Karl Lagerfeld kvepaliukus. ) O kai sužinojau , kad Rudens grožio dėžutėje visi buteliukai bus mažos, kelionei tinkamos talpos, supratau kad ji vienareikšmiškai skris su manimi keliauti po Ameriką!

 

Produktų apžvalga

Kai kurias priemones bandžiau pirmą kartą, kai ką teko naudoti ir anksčiau, todėl pasidalinsiu savo mintinis ir apie šios dėžutės gyventojus ir apie kitas priemones, kurias veždavausi su savimi anksčiau.

 

Migdolų dušo aliejus – nuostabaus kvapo, be galo švelnus ir malonus kūnui, puikiai maitinantis odą. Bandžiau jį pirmą kartą, ir  dabar puikiai suprantu, kodėl taip daug mano sekėjų jį girė ar rašė jog nori išbandyti. Jis yra vertas visu pagyrų. Jis taip pat labai patiko mano vyrui. Kelionės metu abu naudojame šį aliejų.

loccitane

Taukmedžio prausimosi aliejus – kvapas puikus, sandariai užsidarantis buteliukas, todėl kelionės metu galėsite nebijoti, jog išsipils. Iš savo praktikos galiu pasakyti, jog parduotuvėse, kelioninių veido prausimosi priemonių, skirtingai nei dušo gėlių, pasirinkimas yra žymiai mažesnis. Nerealu,  jog L’occitane pasirūpina tuo, kad kelionės metu jums netektų prausti veido muilu. Tačiau man asmeniškai ši priemonė netiko. Mano oda yra pakankamai riebi, todėl papildomas aliejus buvo kiek per daug. Riebumą ant veido jaučiau net naktį. Kitą kartą žinosiu, jog reikia rinktis ką nors neutralesnio. O vat jeigu jūsų oda pasižymi sausumu, manau šis aliejukas tiktų.

loccitane

Taukmedžių veido vanduo (tonikas) – puikus! Be galo maloniai švelniai kvepia, greitai įsigeria ir paruošia odą sekančiam žingsniui. Jį naudojau po prausimosi, ir kada norėjosi tiesiog gaivos. Kaip pavyzdys- Majamyje buvo 30 laipsnių šilumos, be galo sūrus vandenynas, nuo kelių dulkės, kylančios į orą. Puikios sąlygos pasipurkšti ir atgaivinti odą.

loccitane

Taukedžių sviesto rankų kremas – pradėkime nuo to, jog rankų kremai yra vienas iš L’occitane “arkliukų”. Puikios konsistencijos, greitai įsigeriantys, patogūs ir maitinantys odą. Belieka išsirinkti kvapą. Skirtingai nei veido kreme ar tonike, rankų kreme taukmedis manęs nežavi. Taukmedžio kvapas yra pakankamai švelnus, kas puikiai dera su veido priežiūra, o vat rankoms aš rinkčiausi sodresnius kvapus.

 

loccitane

 

Taukmedžio veido kremas – mačiau jog dabar dėžutės sudetis kiek pasikeitė. Matyt dėl to, jog pradinių priemonių jau nebeliko. Todėl naujo, bijūnų kvapo kremo,  aš nekomentuosiu, nors namuose irgi jį turiu, tad sugrįžus išbandysiu, o vat apie taukmedį papasakosiu. Jis yra Puikus! Šiuo atveju ir kvapui, ir konsistencijai ir savybėms- 10 balų. Manau, kad rudeniui, kai veidas reikalauja jau kiek kitokios nei vasara priežiūros, vasarines priemones padėkite iki kitų metų šiltų dienų, o dabar odą maitinkite maitinkite ir dar kartą maitinkite.

loccitane

Truputi apie favoritus: 

Prieš metus į kelionę aš buvau pasiėmusi vyšnių kvapo dušo gelį ir tos pačios serijos kūno kremą. Atvirai pasakysiu jog tokioms priemonės didelių reikalavimų nekeliu, tačiau labai maloniai nustebino, jog kūno kremas buvo su švytinčiomis dalelėmis, todėl po kūnas truputi blizgėjo.

Mano visų laikų L’occitane favoritu tapo Pierre Herme Pamplemousse-Rhubarbe serija. Taip, visi kvapai yra geri, bet šitas man asmeniškai buvo geriausias. Jis buvo toks sodrus, toks neįprastas ir dvelkiantis prabanga. Serija buvo limituota, todėl po kiek laiko ja išėmė iš prekybos. Labai gaila!!!! Prieš pat jos pardavimo pabaigą aš supirkau praktiškai visas likusias priemones. Žinau, keista, Bet aš skambinau į visus L’occitane ir klausiau kas dar pas juos likę.

Dar vienas įdomus nutikimas. Chicagoje apsistojome Godfrey viešbutyje, ir aš buvau labai nustebinta, kad numeryje turėjome visą seriją L’occitane Verbena serijos produktų!!! Šampūnas, kondicionierius, dušo gelis, kremas ir du muiliukai. Nakvojome vos vieną naktį ir atspėkite kur dabar visos šitos priemonės? Mano kosmetinėje!😂

 

Puiku jog visą šią mano kelionę lydi L’occitane! Ir taip, noriu priminti jog sukūrėme mes ją  dėl mūsų sekėjų ir aišku dėl savęs, nes kiekviena iš mūsų turi savo favoritą šioje dėžutėje. Todėl tai puiki dovana sau ir toms, kurios domisi blogerių ir youtuberių gyvenimu. Ir jeigu jus pasakysite, jog visa tai dėl mados. Aš su jumis sutiksiu. Taip, iš dalies yra madinga turėti tai, ką turi blogeriai. Tačiau svarbiausia, kad ši propaguojama mada yra skirta jūsų veido ir kūno priežiūrai bei  naudai. Dar truputi paliaupsinsiu. Tai yra puiki dovana sau ar draugei, jeigu kuri nors iš jūsų ruošiatės į kelionę. Būtent per kelionių prizmę aš ižvelgiau didžiausią jos privalumą sau.

Latest comments

Post a comment