Top
 

FemmeLuxeFinery siuntinio apžvalga

Štai ji, antro siuntinio iš internetinės parduotuvės www.femmeluxefinery.com apžvalga. Šį kartą aš užsisakiau suknelę, bodį, kombinezoną ir palaidinę su kuriais pabandžiau sukurti keturis visiškai skirtingus įvaizdžius pradedant rūbais ir baigiant lūpų dažais. Su pastaraisiais, beje, man padėjo NYX.

femmeluxefinery

Kylie Jenner palaidinė

Pirmas užsakytas daiktas yra labai paprasta laisvalaikiui tinkanti pilkos spalvos palaidinė, kuri puikai tiks prie džinsų ar sijono su Kylie Jenner atvaizdu. Gal manęs nelabai sužavėjo printas, tačiau kokybei neturiu jokių priekaištų. Prie šio įvaizdžio priderinau NYX soft matte lip cream, SMLC02 Stockholm.
https://femmeluxefinery.co.uk/products/grey-graphic-print-tee-adalyn

palaidine

Žirneliai on top

Šios vasaros topas ir must have buvo rūbai su žirneliais. Tai yra absoliuti klasika, kuri atėjo į madą dar 18-ame amžiuje ir periodiškai sugrįžta į kiekvienos madistės spintą. Aš kiek pavėlavau užsakiusi šią suknelę vasaros pabaigoje, bet manau, kad ją puikiai galima bus pritaikyti ir ankstyvą rudenį su kaubojiško stiliaus batais ir odine striuke. Lūpas padažiau su NYX soft matte lip cream SMLC27 Madrid spalva.
https://femmeluxefinery.co.uk/products/white-polka-dot-ruched-puff-sleeve-dress-karsyn

suknele su zirneliais

Koks geras bodis!

Šį bodį užskaitau skersai ir išilgai. Už nepilnus 15 Eur gražus dviejų dalių ir labai iškilmingai atrodantis bodis. Bet labiausiai man patiko, kad jo apačia (kelnaitės) yra kaip besiūlis apatinis trikotažas, nupjauta lazeriu, todėl siūlų nesimatys po kelnėmis. Pasidažiau su NYX soft matte lip cream SMLC23 Berlin
https://femmeluxefinery.co.uk/products/white-polka-dot-mesh-overlay-bodysuit-abra

bodis

Juodas kombinezonas

Paskutinis užsakytas rūbas – juodas kombinezonas. Puikus gražus variantas, kuris tiks ir į naktinį klubą nueiti ir į gimtadienį. Kombinezonas su platėjančiomis kelnėmis ir su dirželiu ant liemens. Naudojau NYX glitter goals paletė ir SMLC63 Kyoto lūpų dažai.
https://femmeluxefinery.co.uk/products/black-belted-one-shoulder-jumpsuit-evelyn

kombinezonas

Latest comments

Post a comment