Top
 

Emocijos iš Loreal Paris Colorista renginio

Šiandien yra ypatinga diena! Iki šios dienos apie tokio pobūdžio renginius aš tik girdėjau ir mačiau kitų blogerių video įrašus. O šiandien aš pati dalinuosi savo įspūdžiais su jumis. 27-ą vasario dieną aš praleidau populiariausių Lietuvos blogerių kompanijoje ir kaip blogerė sudalyvavau kviestiniame renginyje.

Pasakysiu atvirai, pirmas kartas – pirmas mano blynas visomis prasmėmis! Bendraujant pamiršdavau žodžius, viskas krito iš rankų, pamiršdavau kuri funkcija yra fotkinimui, o kuri filmavimui. Aš visiškai išlindau iš savo komforto zonos, kas be abejonės išmušė iš vėžių, bet vis tiek jaučiuosi labai pakylėtai. Tik dabar, žiūrėdama nufilmuotą medžiagą ir rašydamą šį tekstą pradėjau virškinti ir analizuoti šios dienos įspūdžius.

colorista
Taigi, sudalyvavau Loreal Paris Colorista dažų pristatyme, kas man- nors ir mažam, bet scenos žmogeliukui, yra bele kokio aktualumo dalykas! Visą ateinantį mėnesį vakarėliuse busiu visų vaivorykštės spalvų! Ir manau, kad yra žymiai tikslingiau nufilmuoti apžvalgą ir turorial’us apie šiuos dažus, kurie yra jau čia:

https://www.youtube.com/watch?v=iiR8SvxEni0

https://www.youtube.com/watch?v=6Pw6FbA8c_8

 

Bet kas jau dabar patiko – tai pakankamai plati spalvų paletė. Ne šiaip spalvų, bet tokių žiauriai gerų! Renginyje buvo pristatytos kelios dažų serijos: Colorista spray- 1 day color, Colorista washout 2 week color vivid, Colorista paint permanent color. Ir plius papildomos priemonės prie pagrindinių produktų. Kiekviena galės pasirinkti sau geriausią variantą.

colorista

Colorista

Dažai dažais, bet juk žymiai įdomiau pamatyti renginio užkulisius.

NERAŠYSIU- GERIAU PARODYSIU!

 

Latest comments

 • Aleksandra Boikova 2017-02-28, 19:56 Atsakyti

  Puikus video! Kaip noreciau isbandyti, man taip apt mazos scenos zmoguciuj 😀 norisi atrodyti ryskiai ir kiekviena karta skirtingai :)))

 • Monika 2017-03-27, 09:39 Atsakyti

  Labas,
  Kur galima isigyti sios produkcijos? 🙂

  • Darja Kot 2017-03-27, 09:52 Atsakyti

   Labutis! Jau turetu sitie dazai buti Droge ir Eurokos parduotuvese.

Post a comment