Top
 

Ankstyvo pavasario eksperimentas su Reserved

Kaip nuostabu yra suvokti, kad pavasaris jau atėjo. Ir nors tai tik pradžia, o gamta dar tik bunda po žiemos, aš jau nekantrauju kuo greičiau išlysti iš savo žieminio “pushavyko”, iš namų ir rėkti – paavaasari, kaip tavęs laukiau. Matyt prabudau ir aš. Todėl pirmiausiomis kovo dienomis nusprendžiau nuveikti ką nors įdomaus ir surengti eksperimentą.

Šiame eksperimente aš pabandžiau sukurti mano stiliaus derinukus, atspindinčius ankstyvą, dar tik bundantį pavadarį, o vietomis dar visai dvelkiantį žiema. Bet, kad vis tik nepamirštume, jog tai pavasis, niūrias spalvas praskiedėm ryškiais akcentais. Ar pavyko, spręsti jums! Šiame eksperimente didžiausią indėlį padarė Reserved, kurie sutiko su mano prašymu panaudoti jų naujos kolekcijos rūbus šiai fotosesijai.

Kiekvieną iš įvaizdžių aprašysiu detaliau!

ROCK RUŽAVAI!  

Reserved

Aš absoliučiai įsimylėjau šiuos marškinius, kurie beja yra 40 dydžio ( nors aš nešioju 34 ) ir kurie atrodo awesome. Man asmeniškai, tai visų laikų must have.

Ilgi languoti marškiniai 24,99 Eur

Džinsai 34,99 Eur

Palaidinė 6,99 Eur

Akinukai ir kepurė mano.


LEDINIS PAVASARIS!

Reserved outfit

Būtent šis derinys pagal mane yra idealiai derantis prie vis dar susikausčiusio ledu ežero.

Džinsai 34,99 Eur

Kuprinė 34,99 Eur

Megztinis 29,99 Eur

Kepurė ir batai mano.

Reserved outfit

 

KRANTAS!

Reserved outfit

Mažiausiai pastangų pareikalavęs outfit’as, nes prie jo nieko nereikėjo derinti. Jis pats iš savęs yra užbaigtas, o ilgas tinklinis sijonas tik priduoda šarmo. Taip, tai meilė iš pirmo žvilgsnio

Džinsai 34,99 Eur

Megztinis 19,99 Eur

Striukė, akinukai mano.

O GAL RUDUO?

Reserved outfit

Man tai yra visų laikų drąsiausias ourfit’as. Kai tik pamačiau šią suknelę iš karto supratau, kad jokia kita taip gerai neatrodys dar tik iš po sniego išsivadavusios prašalusios žemės fone. Taip, būtent taip atrodo ankstyvas pavasarinis miškas.

Suknelė 29,99 Eur

Aukštakulniai 49,99 Eur

Striukė kepurė ir akinukai mano.
Reserved outfit

Plaukus sutvarkė meistrė Natalija Kilinskė, šukuosenai panaudoti Ilgi Plaukai prisegamų plaukų tresai ir  L’oreal Colorista plaukų dažai, apie kuriuos labai daug informacijos surasite mano Youtube kanale.

Štai ir video:

 

Latest comments

Post a comment