Enter your search terms:
Top

Už gyvūnus, #otveciaju

30.00 

Išvalyti

Aprašymas

Už gyvūnus, #otveciaju

Labas, aš esu Darja Kot – vlogerė ir #otveciaju juokingų trumpametražių filmukų kūrėja. Juokingus filmukus pradėjau kurti daugiau nei prieš 2 metus, tada negalėjau net pagalvoti, kad jie sulauks tokio didelio susidomėjimo ir populiarumo Facebooke. Šiai dienai mano videotekoje sukaupta virš 50 skirtingų filmukų, o bendras visų peržiūrų skaičius perkopė 10 mln. Per šį laiką žodis #otveciaju tapo, tarsi, mano vizitinė kortelė ir būtent jis padėjo suburti man tokią didelę nerealių ir linksmų, mane sekančių žmonių kompaniją, kuriems #oteciaju ne tik kad ne svetimas, bet vartojamas ir su juokingomis gyvenimiškomis situacijomis siejamas žodis.

Už gyvūnus, #otveciaju

Sveiki, mano vardas Aleksandra man yra 26 metai per kuriuos spėjau atrasti save stilistės profesijoje ir taip pat esu brand’o NEOTcouture įkūrėja. Ilgą laiką mes kartu su Darja galvojom apie bendrą projektą, kurio tikslas būtų padėti kitiems, tiems, kurie negali patys savimi pasirūpinti. 

Ar žinote kas yra “Penkta koja”? Penkta koja – šunų namai, kur gyvena virš 200 šunų, atsidūrusių ten skirtingomis aplinkybėmis, bet praktiškai visi, dėl vieno kaltės – žmogaus žiaurumo. Prieš du mėnesius aš nežinojau ką reiškia pabuvoti tokioje vietoje , bet po apsilankymo “Penktos kojos” prieglaudoje, mane aplankė tiek emocijų, kad sunku ir nupasakoti. Vienas dalykas žinoti, kad tokios vietos egzistuoja, ir visai kitas – žinoti kaip visa tai atrodo iš vidaus. 

Mums su Darja šia projektas yra be galo svarbus, nes tai yra ne tik galimybė nudžiuginti Jus limituota #otveciaju marškinėlių kolekcija, bet kas yra svarbiausia-suriktas lėšas paaukoti “Penktos kojos” organizacijai. 

Kodėl būtent “Penkta koja”?
Mūsų šalyje yra labai daug organizacijų, kurioms reikia kiekvieno iš mūsų pagalbos. Ir gal ne tiek pinigais, kiek dėmesiu. Sprendimas padėti būtent gyvūnams susietas su tuo, jog tai yra būtybės, kurios pačios sau nepadės, o tokioje padėtyje jie atsidūrė būtent dėl žmogaus žiaurumo.
Šios prieglaudos veiklą ne tik stebiu gan ilgą laiką bet ir laiko padedu finansiškai. Ruošdamasi šiam projektui mes su Aleksandra pirmą (ir tikrai ne paskutinį) kartą apsilankėme šioje prieglaudoje, ir supratome, kad tai pats teisingiausias sprendimas kokį galima buvo priimti.

 

 

Pristatymo / grąžinimo sąlygos ir rekvizitai.